Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Günlük Gazete ? Manşetleri

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Günlük Gazete 📰 Manşetleri 1.2.5

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

netr0n

XGT
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
netr0n Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XenGenTr] Günlük Gazete Manşetleri - [XenGenTr] günlük gazete manşetleri ile kullanıcılarınıza günlük gazete manşetlerini okutabilirsiniz

[XenGenTr] Günlük Gazete Manşetleri eklentisi sayesinde üyelerinize günlük gazete manşetlerini okutabilirsiniz.

..::::Özellikleri:::..
Günlük gazete manşetlerini otomatik olarak getirir.
XenForo sistemi ile gelen fancybox özelliğini kullanır.
Kullanıcı grubu izinlerine dayalı çalışır.

Manuel Kurulum
Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz XenGenTr-GazeteMansetleri-1.0.3.zip dosyasını zipten çıkarın. Upload klasörü içerisindeki src klasörünü FTP ana...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Eklentiyi kurup inceledim. netr0n netr0n kardeşim tekrar ellerine, emeklerine sağlık.

Sadece şunu fark ettim, eklentide gösterilen gazete manşetleri düne ait. Bunu diğer internet sitelerinde olduğu gibi bugünün manşetleri olarak değiştirebilir miyiz ?

Eklentiyi kurup inceledim. netr0n netr0n kardeşim tekrar ellerine, emeklerine sağlık.

Sadece şunu fark ettim, eklentide gösterilen gazete manşetleri düne ait. Bunu diğer internet sitelerinde olduğu gibi bugünün manşetleri olarak değiştirebilir miyiz ?

Selamlar, abim. Eklentiyi test ettim şimdi bugünün gazete manşetlerini getiriyor. Bazen geç güncelleme yapabilir siteler. Bu manşetleri herkes birbirinden çekiyor :)

HAYDAR DÜMEN YOKSA OKUMAM :D

Eklenti için teşekkürler. Gazete manşetleri 1 gün öncekileri çekiyor. Sanırım aynı güne ait manşetler yansımıyor. bununla ilgili bir iyileştirme yapılabilir mi?

Eklenti için teşekkürler. Gazete manşetleri 1 gün öncekileri çekiyor. Sanırım aynı güne ait manşetler yansımıyor. bununla ilgili bir iyileştirme yapılabilir mi?
Bu karşı tarafın servisi ile alakalı bir durum. Bazen geç yükleme yapıyor olabilirler.

Merhaba arkadaşlar, eklentiyi bugün indirip kurdum ancak gazete manşetleri görünmüyor, aynı sıkıntıyı yaşayan ve çözümü bilen var mı? Gerçekten bu eklentiyi kullanmak istiyorum.

Güncelleme:
Merhaba, şuan sorunsuz sıkıntısız gösterilmekte, ellerinize sağlık mükemmel ötesi bir eklenti.

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.