Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Geri sayım sayacı - Widget

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Geri sayım sayacı - Widget 1.0.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XenGenTr] Geri sayım sayacı - Widget - Forumuza otomatik olarak ilerleyen geri sayım sayaçları ekleyebilirsiniz.

[XenGenTr] Geri sayım sayacı - Widget
Eklenti sayesinde forumunuza istediğiniz kadar widget sistemi ile geri sayım sayacı ekleyebilir,yönetebilirsiniz.​

Eklenti özellikleri;
* Header metnine bağlantı eklenebilir.​
* Ülke,saat kayması ayarlanabilir,​
* Aktif ve aktif olmayan sayaçlara özel metinler...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Son düzenleme:
eTiKeT™ eTiKeT™, eline saglik..Yalniz su
[XGT] Geri sayım sayacı
yazisinda [XGT] yi nasil kaldirabiliriz..?

n3ujx n3ujx, hallettim dostum..Cumlelri cevir bolumunden..Sagolasin..

eline sağlık ustadım benim bir sorum olucak devamlı bir süre girsek bitince tekrar o süreyi saysa nasıl olur yapılabilirmi örnek 50 dk geri sayım sayıcak sonra 2. koşula geçip 120 dk geri sayacak böyle bir döngü yapma imkanımız olurmu acaba

eline sağlık ustadım benim bir sorum olucak devamlı bir süre girsek bitince tekrar o süreyi saysa nasıl olur yapılabilirmi örnek 50 dk geri sayım sayıcak sonra 2. koşula geçip 120 dk geri sayacak böyle bir döngü yapma imkanımız olurmu acaba
Malesef bu mümkün değil,ancak istediğiniz kadar widget ekleyerek istediğiniz kadar geri sayım ekleyebilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.