Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forumdan tüm konuşmaları gör,sil

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Forumdan tüm konuşmaları gör,sil 2.0.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Her şey benim için çalışıyor gibi görünüyor. Kuruldu, yüzeysel testler yapıldı - şimdiye kadar her şey yolunda ...
Bende anlamadım ki neden çalışmıyor version uygun sadece benim kendi mesajlarımı görebiliyorum ve silme bölümü geliyor ancak diğer kullanıcıların mesajlarını okuma bölümü maalesef yok. Ne yapmak lazım

Bende anlamadım ki neden çalışmıyor version uygun sadece benim kendi mesajlarımı görebiliyorum ve silme bölümü geliyor ancak diğer kullanıcıların mesajlarını okuma bölümü maalesef yok. Ne yapmak lazım
Bundan sonraki konuşmalar çıkıyor sanırım test kullanıcı oluşturun dm atın kontrol edin

Bugün dikkatimi çekti DM konuşmalarına eklenen dosyalrı indir dediğimde yetkiniz yok diyor. Bu eklenti buna izin vermiyor mu?

1674641905690.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.