Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forumdaki tüm özel konuşmaları oku,sil

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] Forumdaki tüm özel konuşmaları oku,sil 1.0.1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XenGenTr] Forumdaki tüm özel konuşmaları oku,sil - Forum içerisinde olan tüm özel konuşmaları görebilir silebilirsiniz.

[XenGenTr] Forumdaki tüm özel konuşmaları oku,sil
Xenforo 2 için tüm özel konuşmaların içeriğini görebileceğiniz ve silebileceğiniz bir eklentidir.​
Eklenti tamami ile Türkçedir.​
Eklenti özellikleri;
İstenilen gruba görme yetkisi ver.​
İstenilen gruba silme yetkisi ver.​
Eklenti kurulumu
Adım 1,
- Ekte bulunan...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Paralı eklentilerin alternatif, % YERLI ve ücretsiz tam destekli eklentiler gelmeye başladı. Süpersiniz.

Bu eklenti "Kullanılacak / Kurulacaklar" listemde yer alıyordu. Hemen kurup, test edeyim

/**Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi **\

Demo ortamında kurdum ve Admin olarak gerekli yetkilendirme verdim. Fakat ne yazık ki profil alanında "Tüm Konuşmalar" kısmı gözükmüyor !!

Ekli dosyalar

• Konusma.jpg
    Konusma.jpg
    110.5 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:
Hocam yukarıda yazdığım hatayı gördünüz mü acaba ?

Demo ortamında kurdum ve Admin olarak gerekli yetkilendirme verdim. Fakat ne yazık ki profil alanında "Tüm Konuşmalar" kısmı gözükmüyor !!

Ekli dosyalar

• Konusma.jpg
    Konusma.jpg
    110.5 KB · Görüntüleme: 28
Hocam yukarıda yazdığım hatayı gördünüz mü acaba ?

Eklentiyi kontrol ettim ancak bir sorun göremedim.
Bunu için iki yol izleyebiliriz.
1. Default temanızda aynı durumun kontrolünü yapın.
2. Çözemedi iseniz bana admincp gönderin sistem üzerinde bakalım eklenti kaynaklı ise eklentideki sornu çözelim.

Ustadım sadece günlük mü veriyor ? Sadece dün ve bugun gözüküyor tarih aralığı vs eklenebilirse veya tüm görebilirsek süper olacaktır. Elinize sağlık

Edit : Admin Ayarlarında gösterim sayısından düzeltim teşekkürler

Eklentiyi kontrol ettim ancak bir sorun göremedim.
Bunu için iki yol izleyebiliriz.
1. Default temanızda aynı durumun kontrolünü yapın.
2. Çözemedi iseniz bana admincp gönderin sistem üzerinde bakalım eklenti kaynaklı ise eklentideki sornu çözelim.
Hocam Default tema içinde durum aynı ne yazık ki.

Yarın size hemen gerekli bilgileri gönderiyorum. Zahmet vermiş olacağız ama neden bende sorun çıktı bende anlamadım :(

@eTiKeT™ hocam az önce gerekli bilgileri özelden gönderdim. Ne zaman müsait olursanız bakarsınız. Şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Hocam Default tema içinde durum aynı ne yazık ki.

Yarın size hemen gerekli bilgileri gönderiyorum. Zahmet vermiş olacağız ama neden bende sorun çıktı bende anlamadım :(

@eTiKeT™ hocam az önce gerekli bilgileri özelden gönderdim. Ne zaman müsait olursanız bakarsınız. Şimdiden teşekkürler
Sizin daha önceki bir konuda da bu class açıklamaları kodundaki sorununuzu hatırlıyorum, bu host kaynaklımıdır, yazılım kaynaklamıdır bilemiyorum ama bu kodu /**Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi **\ şu şekilde değiştirip dener misiniz: /* Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi *\ daha öncede bu şekilde çözmüştünüz.

Sizin daha önceki bir konuda da bu class açıklamaları kodundaki sorununuzu hatırlıyorum, bu host kaynaklımıdır, yazılım kaynaklamıdır bilemiyorum ama bu kodu /**Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi **\ şu şekilde değiştirip dener misiniz: /* Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi *\ daha öncede bu şekilde çözmüştünüz.
Kusura bakmayın ama tam olarak ne dediğiniz anlamadım ;). Şu an ki sorun "mesaj birleştirme" değil, "Özel mesajları görememe" ?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.