Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

[XenGenTr] Forum istatistikleri 2.0.13 Question Threads HATA

Zombeyi

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
[XenGenTr] Forum istatistikleri 2.0.13
kullanıyorum hata yeşil ve kırmızı işaretler istatistik bölümünde çıkmıyor aşşağıdaki gibi:
1571336162824.png
Bunların çıkması lazım:
1571336146895.png

Eklenti ayarları tamam, son sürüm:
1571336221350.png

Ayarlarda böyle bir alan var dikkatinizi çekti mi
477d13e1898.png

Pardon sonradan gördüm üstte zaten işaretliymiş.

eTiKeT™ eTiKeT™ bey insan mesajını editleyemesi ne kötü
Bu yorumunuza açıklık getirmek istedim ilk önce. Bu kategoride ne yazık ki bunu yapma zorunda kaldık. Eleman geliyor sorusunu soruyor ve yanıtını alıp sorununu çözüyor,buraya kadar her şey güzel. Sonra hangi zihniyette ise konusunun içeriğin değiştirerek bu mesajı silin diyor.
Bu mantığı çözemediğim için ne yazık ki böyle bir yok izlemek zorunda kaldık üzgünüm. Ancal bu kategoride peş peşe mesaj atılmasınada bu yüzden izin verdik. Yani sorun yok arkadaşlar arka arkaya yazabilirsinzi mesajlarınızı :)

Soruna gelince muhtemelen yeni güncellemelerden dolayı olabilir,ilk fırsat bulduğumda inceleyeceğim sistemi ;)

Bu yorumunuza açıklık getirmek istedim ilk önce. Bu kategoride ne yazık ki bunu yapma zorunda kaldık. Eleman geliyor sorusunu soruyor ve yanıtını alıp sorununu çözüyor,buraya kadar her şey güzel. Sonra hangi zihniyette ise konusunun içeriğin değiştirerek bu mesajı silin diyor.
Bu mantığı çözemediğim için ne yazık ki böyle bir yok izlemek zorunda kaldık üzgünüm. Ancal bu kategoride peş peşe mesaj atılmasınada bu yüzden izin verdik. Yani sorun yok arkadaşlar arka arkaya yazabilirsinzi mesajlarınızı :)

Soruna gelince muhtemelen yeni güncellemelerden dolayı olabilir,ilk fırsat bulduğumda inceleyeceğim sistemi ;)
Teşekkürler bekliyor olacağım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.