Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? [XenGenTr] Forum İstatistik Sisteminde Yeni Kategori Alanı Ekleme

Siyah

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
[XenGenTr] Forum istatistik sisteminde konuların listelendiği kısmın hemen altında bir çizgi çekerek belirlediğim kategorilerde listeleme yapabileceğim bir son konular listesi daha eklemek istiyorum. Yukarıda forumun ana içeriğine yönelik kategorilerin konuları görünecek, aşağıda da forum ana konusu dışında kalan off topic, mizah gibi kategorilerin son konuları görünecek. Bir örnek hazırladım bunun gibi yani:

7293

Pek zannetmiyorum ama eTiKeT™ eTiKeT™ kardeşim uğraşırsa ancak. Yoksa istediğiniz özelliğini ilave etmek ne yazık ki o kadar kolay değil.

eTiKeT™ eTiKeT™ yardımcı olabilirsen mükemmel ötesi olur :)

Olmayacak bir şey değil,ancak bu eklentinin şu anki hali ile bunu yapmanız sizin açınızdan mümkün değil. Açıkcası böyle bir şeyi şu an için bende yapmam,çünkü bu yönde bir işlem genel olarak gerekli değil. Ancak sizin için özel olarak yazmamı istiyorsanız o başka tabi onu değerlendirip ayrıntılı olarak konuşmak ve ne yapabilceğimizi,itediklerinizi gördüten sonra size fiyat vermem gerekli.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.