Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4 4.0.5

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Hayır, ayarlarınızı var olduğu gibi kalıcak.

Elinize saglik , bunun forum istatistik icerik basliklarini ingilizceye nasil cevirebiliriz tesekkurler.

eTiKeT™ eTiKeT™ üstad öncelikle eklenti için çok teşekkür ederim böyle eklentinin daha dandiklerini millet para ile satarken sen burda bize bedava sunuyorsun hakkın ödenmez teşekkür ederim. soruma gelecek olursak benim site biliyorsun arşiv bir site aktif değil yani hiç yeni mesaj yazan yok o yüzden atıyorum 2 hafta kimse yeni mesaj atmadı mı resim deki gibi yeni mesajlarda hiç bir mesaj gözükmüyor bunu nasıl düzeltiririm atıyorum 1 sene bile siteye yeni mesaj yazılmasa da en son yazılan mesajlar o kategoride gözükmesini nasıl sağlarım. teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• resim_2020-12-15_185111.png
    resim_2020-12-15_185111.png
    95.8 KB · Görüntüleme: 14
eTiKeT™ eTiKeT™ üstad öncelikle eklenti için çok teşekkür ederim böyle eklentinin daha dandiklerini millet para ile satarken sen burda bize bedava sunuyorsun hakkın ödenmez teşekkür ederim. soruma gelecek olursak benim site biliyorsun arşiv bir site aktif değil yani hiç yeni mesaj yazan yok o yüzden atıyorum 2 hafta kimse yeni mesaj atmadı mı resim deki gibi yeni mesajlarda hiç bir mesaj gözükmüyor bunu nasıl düzeltiririm atıyorum 1 sene bile siteye yeni mesaj yazılmasa da en son yazılan mesajlar o kategoride gözükmesini nasıl sağlarım. teşekkür ederim
Bunu bir düşüneceğim ne yapıla bilir bakacağım ilk fırsatta.

Screenshot_252.png

3. Bölüm "Sosyal" alanında ki ikon gözükürken

Screenshot_253.png

İstatistik kısmında gözükmüyor. Bunun sebebi nedir?

Hi, all.
This add-on bring me here.
Is there english version of this beautiful add-on?
Thanks.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.