Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4 4.0.5

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
2RJqA5a.png

Selam arkadaslar,

eklentiyi ben ekledim Forumda suanda yaklasik istedigim gibi calisiyor,
fakat forum anasayfada yerini nereden belirleyebilirim yardimci olurmusunuz
ilk olararak --> Top-Kinofilme
sonra Shoutbox var fakat ben bu ikisinin arasinda forum statistigi istiyorum, o suan en sonunda onu ikisinin arasina nasil koyabilirim.
yardimci olursaniz cok sevinirim.
Saygilar BUSTER

Screenshot_1.png

selam usta eskiden yüklüyordum ve kullanıyordum şimdi 2.2.10 patch 1 sürümüne güncelledim tüm uygulamalar yüklendi ama bir türlü bunu yükleme yapamıyorum ayrıca ftp ile deniyorum olmuyor yardımcı olurmusunuz saygılar..

Ekli dosyayı görüntüle 20448

selam usta eskiden yüklüyordum ve kullanıyordum şimdi 2.2.10 patch 1 sürümüne güncelledim tüm uygulamalar yüklendi ama bir türlü bunu yükleme yapamıyorum ayrıca ftp ile deniyorum olmuyor yardımcı olurmusunuz saygılar..

PhpMyAdmine bağlanın SQL alanından aşağıdaki sorguyu çalıştırın. Karşınıza çıkan sütunları silin ve tekrar eklentiyi yükleyin.

SQL:
SELECT addon_id
FROM xf_addon
WHERE is_processing = 1

Her eklentiyi siteye kurduğum da bu ayarlamayı mutlaka yapıyorum. :)

Ayarlar da bazı alanların gösterimini kapattığımız zaman sağ tarafa yan yana çok sık duruyorlar. Mesela ayarları kapattığımız da otomatikmen bu şekilde boşluk bırakarak güzel bir görünüm versin.

Extra olarak sağ ok ile işaretlediğim kısıma XF'nin ayar butonu gelir mi ? :) Bir ikon eklense oraya da XFİstatistiğin ayar kısmına girse basınca. :)

1662634011615.png

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam patron sensin. Bi güncelleme gelir mi :)

1662633714607.png

Her eklentiyi siteye kurduğum da bu ayarlamayı mutlaka yapıyorum. :)

Ayarlar da bazı alanların gösterimini kapattığımız zaman sağ tarafa yan yana çok sık duruyorlar. Mesela ayarları kapattığımız da otomatikmen bu şekilde boşluk bırakarak güzel bir görünüm versin.

Extra olarak sağ ok ile işaretlediğim kısıma XF'nin ayar butonu gelir mi ? :) Bir ikon eklense oraya da XFİstatistiğin ayar kısmına girse basınca. :)

Ekli dosyayı görüntüle 20763

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam patron sensin. Bi güncelleme gelir mi :)

Ekli dosyayı görüntüle 20762

• Beğen
Tepkiler: Sis

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.