Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4 4.0.5

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Forumun en altına marka eklemişsiniz galiba eklenti güncellemesiyle. Bunu kaldırabiliyor muyuz?

Malesef talir alanını kaldıramazsınız.

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam, yeni konular-ençok gösterilen konular kısmında son yazan kısmında kullanıcı adları renkleri ve Onay tiki gözükmekte ama yeni mesajlar alanında maalesef renklendirme ve onay tiki gözükmemekte.

Kullanici Banner Sistemi 1.0.1, Ultimate Postbit 1.2.6​

eklentilerini kullanıyorum

11.PNG

İndirdim kurdum 2.2 sürümünde çalışmadı 24 saatte 1 tane kaynak indirebilmemizden dolayı diğer sürümleri deneyemedim keşke 2 hakkımız olsaymış can sıkıcı bir durum.

İndirdim kurdum 2.2 sürümünde çalışmadı 24 saatte 1 tane kaynak indirebilmemizden dolayı diğer sürümleri deneyemedim keşke 2 hakkımız olsaymış can sıkıcı bir durum.
Sanırm profiliniz onaylamadınız için bu durumu yaşadınız, şu an onaylı görünüyorsunuz.

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam
Kaynaklarda açılan konuları istatistikte nasıl gösterebiliriz.
Kaynaklarda açılan konu forum kategorilerinde açılmadan istatistikte gösterme gibi bir olasılığımız var ise yardımcı olabilir misiniz.

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam
Kaynaklarda açılan konuları istatistikte nasıl gösterebiliriz.
Kaynaklarda açılan konu forum kategorilerinde açılmadan istatistikte gösterme gibi bir olasılığımız var ise yardımcı olabilir misiniz.
Elbette bunu bu sürümde yapa bilirsiniz;

istatistik kaynak.PNG

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.