Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4 4.0.5

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
yeni güncellemede neler yeni ??

Merhaba eTiKeT™ eTiKeT™ üstadım. Önceki yardımlarınız için teşekkür ederek soruma geçmek istiyorum. Forumun herhangi bir alt forumunda ve kategorisinde - Xenforo.Gen.TR İyi ki var" diye bir konu oluşturdum diyelim. Anasayfada istatistik kısmında sadece bu konuyu RENKLİ yapma şansım var mı? Diğer konular aynı gözükecek ama bu konunun başlığı renkli olacak belirleyebileceğim şekilde?

a#js-XFUniqueId80 { color: white; background-color: red; } şeklinde yaptığımda anladığım kadarıyla bu UniqueId değişken olduğu için sabit olarak olmuyor kayboluyor bir iki dakika sonra. Bu konuda yardımınız benim için önemli. Teşekkür ederim.

Merhaba eTiKeT™ eTiKeT™ üstadım. Önceki yardımlarınız için teşekkür ederek soruma geçmek istiyorum. Forumun herhangi bir alt forumunda ve kategorisinde - Xenforo.Gen.TR İyi ki var" diye bir konu oluşturdum diyelim. Anasayfada istatistik kısmında sadece bu konuyu RENKLİ yapma şansım var mı? Diğer konular aynı gözükecek ama bu konunun başlığı renkli olacak belirleyebileceğim şekilde?

a#js-XFUniqueId80 { color: white; background-color: red; } şeklinde yaptığımda anladığım kadarıyla bu UniqueId değişken olduğu için sabit olarak olmuyor kayboluyor bir iki dakika sonra. Bu konuda yardımınız benim için önemli. Teşekkür ederim.

Konu başlılarını renklendiren bir eklenti vardı, eğer o iş yapar ise olur ama yapmaz ise üzgünüm.

yeni güncellemede neler yeni ??

Şu an bende bulamadım, bu forumda ne yazık ki yok zaten dışarıda aramalısınız.

Ekli dosyalar

• 01.JPG
    01.JPG
    43 KB · Görüntüleme: 17
  • 02.JPG
    02.JPG
    47.5 KB · Görüntüleme: 16
Sizin eklediğiniz ikon fa fad fa-comment-alt olması gereken fad fa-comment-alt

Screenshot_2021-05-24 Düzenlenen sekme Yeni mesajlar XenForo Türkçe destek, XenForo eklenti ve...png

eTiKeT™ eTiKeT™ eline sağlık hocam.

İstatistik için LAST POST desteğini 4 gözle beklemeye devam ediyorum. (Üyelerimizden geri dönüşler)

trol.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.