Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4 4.0.5

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Hocam merhaba bir talebim olacak bu eklenti için örneğin 100₺ ödeyenlere footer linki kaldırılacak bir seçenek sunarmısınız. Böyle bir seçenek olursa satın alırım ben
bedava verilen bir eklentinin footer linkinin olması normal o 100 tl yi kaldırtmak için harcayın :D ben kendi sitemde kaldırdım footer linklerini ama kesinlikle kaldırılması taraftarı değilim.. ben misal kendi sitemi proje site olarak görüyorum.. çökse toplarım batsa çıkarırım bir hedefim yok geliştirme için yapıyorum.. ve kaldırdığım linkler tema üzerinde kalkık... adamların emeklerine ihanet etmiyorum ana defaultumda linkleri mevcuttur herzaman..

size bir tavsiyem link kaldırma olayı saygısızlıktır .. ama özel bir temanız varsa tema üzerinden kaldırmak yerine gizleme yapın en azından vijdanen rahat olursunuz ben öyle yapıyorum.. belki birazda nazım geçiyordur geçer hehalde sdafasdf

Hocam merhaba, Mobilde istatisklerde konuya enson kim yazmış nasıl gösterebiliriz.
Skype_Picture_2021_05_10T08_31_14_073Z.jpeg

Hocam merhaba, Mobilde istatisklerde konuya enson kim yazmış nasıl gösterebiliriz.
Admincp -> XF Seçenekleri -> [XGT] Forum istatistik - Seçenekler alanına gelin, veri listesi - Son yazan göster kutucuğunu işaretleyip kayıt edin.

eTiKeT™ eTiKeT™
Tekrar merhaba,

Bugün sabah 2 defa eklentiyi uninstall yaptım. Sonra tekrar kurulum yaptım. Ancak her ikisinde de

İstatistik Plugin Seçeneklerinde "Kullanıcı istatistik etkin" seçeneğini kapattığımda mobil görünüm bozuldu. Kullanıcı istatistik etkin seçersem mobil görünüm devreye alınıyor. İsterseniz demo forumda da, "Kullanıcı istatistik etkin" seçeneğini kapatıp, forumu mobil cihazdan görüntüleyin.

Çok alakasız gelmişti fakat 2 defa denedim gerçekten :)

Versiyon 3.1.1'de bu sorun devam edıyorum.
Ayarlar > Kullanıcı istatistik bölümü seçili değilse, cep telefonunuzdan foruma girdiğinizde pluginin responsive özelliği yok oluyor (android).

Şu ekrandan bahsediyorum:
istatistik.PNG

Ayarlarınız bu şekildeyken kaydedin ve android cihazdan forumunuza girin, istatistik eklentisi sağa doğru kayıyor. Ardından bu özelliği aktif hale getirip, tekrar android cihazdan girince mobil görünüm düzeliyor. Anlamsız ama gerçek :)

Peki burada böyle bir sorun var mı ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.