Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4 4.0.5

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Normalde böyle bir şey mümkün değil, eklenti şablonları yada class için bir değişim yapmış olmalısınız. Demosu sitemizde var sorun var mı ?

Normalde böyle bir şey mümkün değil, eklenti şablonları yada class için bir değişim yapmış olmalısınız. Demosu sitemizde var sorun var mı ?
Bana da çok mantıksız geliyor ama, gerçekten istatistikleri kapatınca mobil görünüm bozuluyor :)
CloudFlare cache yüzünden zannettim fakat purge cache yaptım, yine olmadı. Tekrar kuracağım.

eTiKeT™ eTiKeT™
Tekrar merhaba,

Bugün sabah 2 defa eklentiyi uninstall yaptım. Sonra tekrar kurulum yaptım. Ancak her ikisinde de

İstatistik Plugin Seçeneklerinde "Kullanıcı istatistik etkin" seçeneğini kapattığımda mobil görünüm bozuldu. Kullanıcı istatistik etkin seçersem mobil görünüm devreye alınıyor. İsterseniz demo forumda da, "Kullanıcı istatistik etkin" seçeneğini kapatıp, forumu mobil cihazdan görüntüleyin.

Çok alakasız gelmişti fakat 2 defa denedim gerçekten :)

Bir sonra ki güncellemede kullanıcıların" takip ettiği konuları" listeleyebilse harika olurdu. Bunu sadece belirli gruplara verilmiş olsa.

Bana da çok mantıksız geliyor ama, gerçekten istatistikleri kapatınca mobil görünüm bozuluyor :)
CloudFlare cache yüzünden zannettim fakat purge cache yaptım, yine olmadı. Tekrar kuracağım.
mobil görünüm bozulmuyor aslında... istatistiklerdeki ikon sekmesinin tik'ini kapat .. ikonlar görülsünmü tik'i birde öyle dene :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.