Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4 4.0.5

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Aslında sağtarafta olan Ençok Mesaj kısmını kaldırabilirsek tek kaydırma çubuğuna dönüşebilir.
Eklentinin adminpc Seçenekler alanında bulunan ayarlarından kapata bilirsiniz kullanıcı istatistiklerini.

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam

Sorunsuz çalışıyor, peki şöyle bir şey yapılabilir mi ?
İstatistik alanında belirtlediğim konular sabit kalsın ?

Ben ister ücretli olsun ister ücretsiz olsun footer copyryt'ta emekte olsa emek varsa link hariç isim koyulsun genelde ben linkleri temizlerim.. bu eklentidede o kadar şeye edit yapmama rağmen yani kaçmazdı benden :D bulamadım.. gel elini öpücem gel :D emeğine sağlık

Merhaba,

Öncelikle tekrar ellerinize sağlık. 3.0.3 sürümünden güncel sürüme geçiş yaptım. Ellerinize sağlık.

Merhaba,

Öncelikle tekrar ellerinize sağlık. 3.0.3 sürümünden güncel sürüme geçiş yaptım. Firefox'da admin oturumum açık iken forumu görüntülediğimde, sağ tarafta anlamsız bir boşluk oluşuyor. İçeriklerde seçili olmamasına rağmen bu alanı kapatamadım. Foruma edge veya chrome'dan baktığımda sorun görünmüyor.
Sizde de aynı şekilde mi acaba?

Ekran görüntüsü:
Ekli dosyayı görüntüle 15564
iki şekil var .. çözüm olarak

1 grup ayarlarından kullanıcı istatistiklerini seç.. eğer seçiliyse.. eklentiyi kaldır yeniden kur .. ondan sonra grup ayarlarındaki istatistikleri aç ..

Bu alanı kapatmak için : adminpc >> Kurulumlar >> XF Seçenekleri >> [XGT] Forum istatistik - Seçenekler >> Kullanıcı istatistik etkin >> Alanındaki tik kaldırın. Eğer çalışmasını istiyorsanız eklentiyi tekrar kurmayı deneyin. Çözüm olmaz ise yukarda denildiği gibi kaldırıp tekrar kurun.

eTiKeT™ eTiKeT™ ve VasY Charismax

Öncelikle teşekkürler cevaplarınız için. cevaplarınıza göre çözdüm fakat bu seferde kullanıcı istatistiklerini kapattığım için, mobil görünümünde responsive özelliği yok oldu.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.