Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik sistemi

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik sistemi XF 2.0 2.0.6

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
selam hocam olayı anlatayim ne yapabiliriz bi yol gösterin şimdi bizde 300-400 adet katagori mevcut bu yüzden forum istatistiklerinde eleme yapıyoruz 4 sistemide kullanıyoruz beğenilen yorum konu ve görüntüleme bunlarda kısıtlama yapmak istiyoruz ancak fazla aşırıya kaçtığında hata vermekte. bunu kodlamı sunucuylamı neyle alakalı bulamadım dönüş sağlarsanız sevirinim ona göre düzenleme yapalım sunucu veya kod taraflı

chrome_2019-02-23_20-25-30.png

Is there a way to duplicate new posts (Yeni mesajlar - Etkin)? Maybe replace it with new threads (Yeni konular - Etkin)

eTiKeT™ eTiKeT™, çok iyi olmuş elinize saglık.Bu tarz vbulletin eklentisi olarak var mı hocam.Vbulletin sitenizde bulamadım.

Hocam bende mi olmuyor yoksa Multi Prefix eklentisinde bulunan "Önekler her zaman tıklanabilir" sekmesi aktif olduğu halde istatistiklerde çalışmıyor.

ben kurdum yalnız anasayfaya 2tane gosteriyor yani aynı istitatikden 2 tablo şeklinde var birini nasıl kaldıracam

ben kurdum yalnız anasayfaya 2tane gosteriyor yani aynı istitatikden 2 tablo şeklinde var birini nasıl kaldıracam

Admincp->Kurulumlar->XF Seçenekleri->[XenGenTr] Forum istatistik - Seçenekler alanından özel konum olarak seçip kontrol eder misiniz?

• Beğen
Tepkiler: qua
Admincp->Kurulumlar->XF Seçenekleri->[XenGenTr] Forum istatistik - Seçenekler alanından özel konum olarak seçip kontrol eder misiniz?
böyle yapınca 1tane oluyor ama bu seferde istedigim konuma alamıyorum orda forum üstünü seçmem gerekiyor onu seçincede 2tane oluyor

Özelden giriş gönderirseniz bakabilirim soruna.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.