Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik sistemi

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik sistemi XF 2.0 2.0.6

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
surum olarak ne kurulu sızde artı maviş style teması 2 sürüm içinde olanı var klasorde hem XF2.0 için Hemde XF 2.1 için sizin sürüm 2,1 ken 2,0 temayı kurmanızdan dolayıda yasanır sorun
v2.0.10 kurulu..site yeni default teması var bide burdan indirilen maviş style eklentiyi yukluyorum navbarda 2 üstü üste çıkıyor.

burdan ındırdıgın tema klasorunde xlm dosyası 2 tane sen 2.0 olanı upluad edıceksın

localde XF 2.1 kurulu maviş style teması kurdum ve forum istatislikleri bir sikinti göremedim ekteki resime bakarsanız
Ekli dosyayı görüntüle 6240

bende v2.0.10 forum sistemi yüklü.Buda burdan indirip kurulan eklenti ayarlarıyla hiçbişekilde oynanmadı ..

Nn2Aq5.png

admin alanından gerekli ayarları eksıksız yaptınız demi temaya manuel bır ekleme yapmadınız demı

admin alanından gerekli ayarları eksıksız yaptınız demi temaya manuel bır ekleme yapmadınız demı
burda ne yazıyorsa aynısını yaptık site yeni kategori felan eklemedim zaten evet gerekli ayarlar dogru defaultta tek gözüküyor mavis style üstüsüte gözüküyor temada herhangi bi oynama kod vs. olmadı

cevap vercek yokmu arkadaşlar..default temaDA SIkıntı olmuyor.Fakat burdan indirmiş oldugumuz maviş style teması yuklu forum istatistilkileri aktif edince otomatik navbara 2 tane forum istatislikleri geliyor 1 tanesini silmek istiyorum yardımcı olursanız sevınırım..

o temada manul ekleme kodu bulunmaktadır. istatistik ayarlarında özel konumu seçerseniz olayı anlayacaksınız.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.