Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik sistemi

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik sistemi XF 2.0 2.0.6

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
I think, I found a bug. When I ignore somebody (lets name him user x) and he wrote the last post in a thread, then the whole thread disappears from the statistic, even if there are unread posts.

Example
I didn't check a thread and it has some unread posts and appears in the statistics as it should. But then, user x posts something and the thread does not show up in the statistics. As soon as someone else posts again, it comes back though.

Merhabalar Kolay gelsin Xenforo 2.1kullanıyorum bu eklentiyi kurduğum zaman ekranda bu şekilde görünüyor demo resimdeki görüntüyü alamıyorum yardımcı olurmusunuz.

6181

Merhabalar Kolay gelsin Xenforo 2.1kullanıyorum bu eklentiyi kurduğum zaman ekranda bu şekilde görünüyor demo resimdeki görüntüyü alamıyorum yardımcı olurmusunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 6181

Evet bu linkteki daha yeni versiyonu fakat sorun aynı bir değişiklik olmadı :((
Üzmeye başladı gerçekten Xenforo farklı sürümlerinide kurup denedim ama eklentileri çalıştıramadım birtürlü daha başka ayarlarımı var ben anlayamadım.

Xenforo 2.1 için evet bazı eklentiler çalışmayabilir bunu bellirteyim. Yani xenforo ile bir sorun değil salında bu,eklentiler yada sunucu gibi etkenleri göz önünde bulundurmalısınız.
İstatistiklerdeki soruna gelicek olur ise bu yönden bir hata bildirimi şimdiye kadar hiç almadım nedeni nedir bu şekilde size net bir şey söylemem zor. Eklenti kurulumunda sonra istatistik görebilir yetkisini vermeniz sistemin çalışması için yeterlidir. Bunun duşunda ilave bir ayar v.s yoktur.
Kısacası anladığım kadarı ile sorun eklentide değil sizin sisteminizde görünüyor. Bunun çözümünü bulmak için ise sistemin elimizde olması gerekli kontorl etmem gereklidir.

Ekli dosyayı görüntüle 6181
Problem Çözüldü eklentiler izinler verildikten sonra otomatik olarak anasayfa ya düşüyor birde yer belirtince bu şekilde karışıklık oluyor belirtilen yerleri kaldırınca düzeldi.
Teşekkürler

Eklenti güzel @etiket hocam ellerine sağlık..fakat denilenleri yaptıktan sonra istatislik sistemi benim sitemde altlı üstlü çıktı yani üstüste gözüküyor.bunu teke düşüremezmiyiz.
yardımcı olursan sevinirim.

cevap vercek yokmu arkadaşlar..default temaDA SIkıntı olmuyor.Fakat burdan indirmiş oldugumuz maviş style teması yuklu forum istatistilkileri aktif edince otomatik navbara 2 tane forum istatislikleri geliyor 1 tanesini silmek istiyorum yardımcı olursanız sevınırım..

cevap vercek yokmu arkadaşlar..default temaDA SIkıntı olmuyor.Fakat burdan indirmiş oldugumuz maviş style teması yuklu forum istatistilkileri aktif edince otomatik navbara 2 tane forum istatislikleri geliyor 1 tanesini silmek istiyorum yardımcı olursanız sevınırım..
surum olarak ne kurulu sızde artı maviş style teması 2 sürüm içinde olanı var klasorde hem XF2.0 için Hemde XF 2.1 için sizin sürüm 2,1 ken 2,0 temayı kurmanızdan dolayıda yasanır sorun

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.