Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4 4.0.5

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Merhaba,

localhost üzerinde 3.1.4 versiyonu kurulu olması lazım diye hatırlıyorum. Aktif domainimde ise 4.0.3 versiyonu kurulu. Arada gözardı edilemeyecek kadar büyük bir hız kaybı mevcut. Sekmeler arasında bir 5-10 saniye bekletiyor. 3.1.4 sürümü sanırım daha stabil çalışan bir sürüm. Veya değilse, 4.0.3 neden çok yavaş çalışıyor?

Merhaba,

localhost üzerinde 3.1.4 versiyonu kurulu olması lazım diye hatırlıyorum. Aktif domainimde ise 4.0.3 versiyonu kurulu. Arada gözardı edilemeyecek kadar büyük bir hız kaybı mevcut. Sekmeler arasında bir 5-10 saniye bekletiyor. 3.1.4 sürümü sanırım daha stabil çalışan bir sürüm. Veya değilse, 4.0.3 neden çok yavaş çalışıyor?

Merhaba, localhost ile sunucu üzerinde karşılaştırmalı hız testi yapılmaz.

Son versiyon bir önceki versiyondan yavaş değil tam tersi daha hızlı. Biz burada kullanıyoruz. Burada 5-10 saniye bekliyor musunuz? Örnek istatistik alanında çok fazla konu çekiyorsanız bu da bir yavaşlık yapabilir ama öyle 5-10 saniye gibi bir durum söz konusu değil. Bknz: istxf hosted at ImgBB

Hocam ben güncelledim ama mobilde sıra numarası gitmedi, mobilde gitsin pc de kalsın diye bi seçenekte göremedim. Wmtr

Hocam ben güncelledim ama mobilde sıra numarası gitmedi, mobilde gitsin pc de kalsın diye bi seçenekte göremedim. Wmtr

Çünkü temanızda o şablon düzenlenmiş durumdadır, temanız özel olduğu için eklenti güncellendiğin o şablon düzenlenmez. Eğer o şekilde çalışan bir sisteminiz var ise temanızda xgt_FrmIstatistik.less isimli şablonu açın ve bulun

CSS:
._xgtIstatistik-satir--zaman, .collapseTrigger {display:none;}

Bununla değiştirin

CSS:
 ._xgtIstatistik-satir--zaman,
.collapseTrigger,
  ._xgtIstatistik-satir--sira {display:none;}

V9 temalar içinde bir güncelleme gelirse muhteşem olacaktır. <3

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.