Neler yeni

Foruma ho┼č geldin ­čĹő, Ziyaret├ži

Forum i├žeri─čine ve t├╝m hizmetlerimize eri┼čim sa─člamak i├žin foruma kay─▒t olmal─▒ ya da giri┼č yapmal─▒s─▒n─▒z. Foruma ├╝ye olmak tamamen ├╝cretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak i├žin, profilinizi telefon numaran─▒z ­čô▒ ile do─črulay─▒n ve daha ayr─▒cal─▒kl─▒ olun ­čśë
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik ­čôŐ sistemi V4

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik ­čôŐ sistemi V4 4.0.5

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak ├žal─▒┼čmaktad─▒r.
eTiKeTÔäó eTiKeTÔäó,
sorun halloldu te┼čekk├╝rler. ├Âne ├ž─▒kan konular─▒da y├╝kleyecektim vazge├žtim; yeni s├╝r├╝m ├ž─▒kana kadar bekleyece─čim.

Ben localde eski s├╝r├╝m├╝n├╝ denedim hocam sorunsuz ├žal─▒┼čt─▒ :) ama g├╝ncelleme vermeniz g├╝zel olmu┼č.

Hello, would it be possible to make it adaptive to the theme of the forum for the colors without having to modify the colors manually that it automatically adapts to the color of the theme? thank you so much

Forum istatistikleri 2.0.13 eklentile ihtiyac─▒m var
bana yard─▒m edebilir misiniz?

Merhaba,

Eklentiyi y├╝klerken b├Âyle hata al─▒yorum.

1597417358830.png

3.0.3 s├╝r├╝m├╝ kurulu bende 3.0.4 e g├╝ncellerken bu hatayla kar┼č─▒la┼č─▒yorum

Exception: Line 95: Kar┼č─▒la┼č─▒lan bilinmeyen etiket extension. - ┼×ablon ad─▒: public:xgt_forumistatik_encok_cevap

Foruma ho┼č geldin ­čĹő, Ziyaret├ži

Forum i├žeri─čine ve t├╝m hizmetlerimize eri┼čim sa─člamak i├žin foruma kay─▒t olmal─▒ ya da giri┼č yapmal─▒s─▒n─▒z. Foruma ├╝ye olmak tamamen ├╝cretsizdir.