Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Şikayet [XenGenTr] Forum istatistik PLUS 1.0.0. Beta 2 w*r*z eklentisi hakkında

Web ortamında kişi yada kurum şikayeti

murat7878

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
merhabalar bugün kendimin bile hayret içerisinde kaldığım birşeyi göstericem [XenGenTr] Forum istatistik PLUS 1.0.0. Beta 2 bu foruma ait bir eklenti ve ücretli bir eklenti ama ben google yazar yazmaz böyle bir şey ile karşılaştım

w*r*z.png
şaşırtıcı deme eklenti sahibi siteden daha üste çıkmasına mı şaşırayım bilemedim daha bitmedi içeri girince daha çok şaşıracaksınız
warez2.png
sanki babalarının sayfası gibi düzenleyip atmışlar
warez3.png
açıklamayıda olduğu gibi kopyalamışlar sanki kendi eklentileri gibi şimdi beni daha çok şaşırtan bir olay geliyor
warez4.png
insanların ve hocalarımın emek vererek kodladıkları eklentiyi w*r*z olarak piyasaya yayıyorlar ve bu eklentiyi arıyan bir sürü türk var böyle şeyler yanlış herşeyin orjinali kaliteli olur yaptıkları emek hırsızlığı bide utanmadan yorum yapmaları beni üzüyor sanıyorlar ki eklentiyi bedavaya aldık kullanırız böyle w*r*z eklentiler yüzünden xenforo sistemleri hackleniyor sırf bu w*r*z eklentiler yüzünden. bunun ile alakalı hocalarım bir çözüm bulmalarını umuyorum ben bu konuyu örenek amaçlı açtım gidip böyle sitelerden eklenti indirmeyin saygılarımla

sızdırmıştır birileri.. belkide site sahipleri buralarda dolanan yardım yardım diyen birisidir.. almıştır yada alandan istemiştir.

Piyasada plus diye paylaşılan eklenti çalışmıyor arkadaşlar. Ama evet ortada bir emek var mı var ve dikkat ederseniz bizim Türkler yoğunlukta. İşin enteresan tarafı oradaki yorum yapan arkadaşların kimisi burada moderatörlük yapmış, kimisi burada bir çok bilgiye ve eklentiye ücretsiz ulaşmış. Her neyse bakın, telefonlarınızdan, bilgisayarlarınızdan bankalarınıza giriyorsunuz, coin cüzdanlarınıza giriyorsunuz, hiç düşünüyor musunuz? Bu adamlar nasıl hackleniyor diye? O yüzden indirdiğiniz programlar, bu tür içerikler yani aranan içerikler her zaman risk taşır. :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.