Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Elegance Style
XenForo 2 için yapılmış ultra gelişmiş xenforo teması

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (1) Yorumlar (1) Forum konusu

Merhaba, satın almak için whatsapp'tan yazdım lütfen iletişime geçer misiniz?

mükemmel bir tema sitemize yakıştı ellerinize, emeğinize sağlık.

Çok güzel de fiyatı da yüksekmiş yani.. Keşke böyle şeyler tamamen ücretsiz olsa da herkes güzel forum sahibi olabilse…

24 saatte 1 kaynak indirme saçmalığını kaldırırsanız çok sevinirim yanlış bir şey indirdim 24 saat bekletiyor

24 saatte 1 kaynak indirme saçmalığını kaldırırsanız çok sevinirim yanlış bir şey indirdim 24 saat bekletiyor

Yazdıklarınızın bu konu ile alakası nedir? Bu forumdaki hiçbir kural saçmalık olsun diye konulmamıştır. Dosya indirirken beklemek istemiyorsanız profilinizi doğrulayabilirsiniz : Duyuru - SMS?Profil doğrulama sistemi hakkında detaylı bilgi Forumun her yerine uyarı koyduk zahmet edip okursanız bilgilenirsiniz.

Öncelikle temayı birkaç aydır deniyorum, kullanıyorum ve kullanıcılarımıza kullandırtıyoruz. Kesinlikle hiç bir kötü yorum almadım, yapamadım. İlmek ilmek işlemişler mübarek:) Bazı kısımlarda belki ufak hatalar bulmuş olabilirim, ancak benim tarayıcı ayarlarından da olabilir emin olup iletişim kuracağım. Ayrıca destek ve hizmetinizden de gerçekten memnun kaldım, tema kurulumunda bile yalandan iş yapmamışsınız, teslim ettiğinizde hiçbir ek ayar yapmadım neredeyse. Buradan aslında ürünü ilk yıldız veren, değerlendiren olmak istedim ancak hesabıma tanımlı değil sanırım lütfen tanımlar mısınız?

Öncelikle temayı birkaç aydır deniyorum, kullanıyorum ve kullanıcılarımıza kullandırtıyoruz. Kesinlikle hiç bir kötü yorum almadım, yapamadım. İlmek ilmek işlemişler mübarek:) Bazı kısımlarda belki ufak hatalar bulmuş olabilirim, ancak benim tarayıcı ayarlarından da olabilir emin olup iletişim kuracağım. Ayrıca destek ve hizmetinizden de gerçekten memnun kaldım, tema kurulumunda bile yalandan iş yapmamışsınız, teslim ettiğinizde hiçbir ek ayar yapmadım neredeyse. Buradan aslında ürünü ilk yıldız veren, değerlendiren olmak istedim ancak hesabıma tanımlı değil sanırım lütfen tanımlar mısınız?

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Lisansınız eklenmiştir.

Bende satın aldım 2 gün oldu gerçektende tema harikulade netr0n netr0n arkadaşımızında desteği çok iyi temayı biraz karıştırınca hemen çözüyorsunuz. Parasınızda hakediyor alacak olan arkadaşlarımız düşünmeye bile gerek yok derim????

Bende satın aldım 2 gün oldu gerçektende tema harikulade netr0n netr0n arkadaşımızında desteği çok iyi temayı biraz karıştırınca hemen çözüyorsunuz. Parasınızda hakediyor alacak olan arkadaşlarımız düşünmeye bile gerek yok derim????

Hayırlı olsun. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

Gerçekten harika bir tema olmuş buram buram emek kokuyor. Yapımda emeği geçen herkesin eline ve emeğine sağlık.
Bu arada temayı an itibari ile satın aldım.
Umarım her şey gönlümüzce olur.

Ürün Bilgisi

xenforo 2.2.x ioncube v12
Satıcı
netr0n
Yayın tarihi
Son Güncelleme
100% 5.00 yıldız 1 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
3,800.00 ₺
Yenileme maliyeti
1,000.00 ₺

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.