Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Duyuru XenGenTr Büyük bayram indirimi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı

xgtLogo1X1.png

? [XenGenTr] Büyük bayram indirimi! ?

XenGenTr ürünlerinde ilk kez bir indirim yapılıyor, bu fırsatı kaçırmamanız ve değerlendirmeniz büyük bir şans olabilir.

✅ Katılım şartları,
  • İndirim hakkında tüm forum kullanıcıları yararlana bilir.
  • Her ürün için sadece bir (1) kez indirim hakkı verilir.
  • Ürün alımında bir sayısı sınırı yoktur.
  • Ürün kullanım hakkı ömür boyu güncelleme hakkı bir (1) yıl ile sınırlıdır.
  • Tüm ürünler için bir (1) defalık özel kurulum hakkınız bulunur.
  • Geçmiş müşteri yada yeni müşteri ayrımı olmaksızın %20 indirim hakkınız bulunmaktadır
  • Eski müşteriler için bulunan özel %10 indirim hakkı bu kampanya için geçerli değildir.
❗Dikkat edilmesi gerekenler;
Bazı eklentiler ve temalar için özel yapılandırma ve ihtiyaçlara gerek duyulmaktadır, lütfen detaylı bilgi talep ediniz.​

%20 indirimli temalar;

%20 indirimli eklentiler;

İndirim bu mesajın yayını ile başlamış olup 15.05.2021 GECE 24.00 kadar sürecektir.
Süre bittiği andan itibaren bu yönde talepler kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

Son düzenleme:
Merhaba, mevcut müşterilerin sanıyorum zaten %20 indirim hk. vardı. onlar nasıl olacak?

Öyle birşey varmıydı :) güzel soru o zaman^^

Süresini ve geçerliliğini bilmiyorum suan, ama vardı ben faydalanmıstım. ama dediğim gibi guncel yada değilmıdır bılgım yok.

Güzel kampanya, evet daha önce tema alanların %20 indirimlerdi vardı abi :) bu durumda onların %40 indirimleri olmuş oluyor?

etiketle netronu batırcaksınız .. müşteri indirimlerini hesap etmemişlerdir :p

%20+%20'nin bu gece cıkacak olan kanun hukmunde kararname ile bizi kapsayacağını sanmıyorum ben :D bu yarı parası anlamına gelır patron çıldırdı olur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.