Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Bildirim Sesi

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Bildirim Sesi 1.1.1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
sana dıyorkı src/addons/XenGenTr/BildirimSesi/_data/permissions.xml dosyası eksık

emeğine sağlık güzel olmuş kullanıyoruz .

arkadaşlar ben kurdum grup izinleri falan değil olay.. panelmayarlarda zaten kendi adını koyuyor bildirim sesleri diye..
zip ile yüklenmez indirdiğinizde.. zipi açın dosyadan çıkarın uploadı tekrar zipleyinde yükleyin.. sorunsuz çalışıyor ben bir aıkıntı görmedim... dosyası içine kendinizde ses atıp yol gösterip kullana bilirsiniz.. eklentide sıfır hata var.. yani yok.. uygulamayı yanlış yapıyor bazılarınız.

netr0n netr0n

Buna şöyle bir güncelleme getiremez misiniz? Kullanıcılar bildirim ayarlarından sesi kapatabilsin. Rahatsız olan var rahatsız olmayan var zorunlu hale getirmek çok doğru olmaz sanki.

Abi emeğine sağlık, XenForo 2.2 için uyumlu mu acaba? Bir de R Rapmania dediği gibi kullanıcılar özelleştirse bu eklenti çok büyük işler yapar.

Kullanıcılar bildirim ayarlarından sesi aç/kapa yapabilir bir de hocam eklentiyi 2.2 sürümüyle uyumlu hale getirip bir güncelleme yapsanız çok hoş olur.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.