Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Bildirim Sesi

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Bildirim Sesi 1.1.1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Teşekkürler Paylaşım İçin.

Hocam ben bu eklentiyi yine yükleyemedim. .Sizin dediğiniz gibi kök dizine atıyorum oysa.. Aceba nerede yanlış yapıyorum bir bakar mısınız

Ekli dosyalar

• kök dizin.png
    kök dizin.png
    40 KB · Görüntüleme: 13
  • eklenti bölümü.png
    eklenti bölümü.png
    16 KB · Görüntüleme: 13
A aleov yanlış yükleme yapıyorsunuz. Dosyayı bilgisayarınıza indirdiniz ve zipten çıkardınız. XenGenTr-BildirimSesi-1.0.0 Beta klasörü içerisinde upload dosyası var. Upload dosyası içerisinde de src ve styles klasörü var bunları FTP ana dizine atmanız lazım.

A aleov yanlış yükleme yapıyorsunuz. Dosyayı bilgisayarınıza indirdiniz ve zipten çıkardınız. XenGenTr-BildirimSesi-1.0.0 Beta klasörü içerisinde upload dosyası var. Upload dosyası içerisinde de src ve styles klasörü var bunları FTP ana dizine atmanız lazım.

Aynı adda iki klasör olacağı için doğru yöntem gibi gelmemişti ama dediğinizi yaptım eklenti şuan cayır cayır çalışıyor teşekkürler

Sorunu hallettim, notebook üzerinde sorunsuz çalışıyor ancak mobilden foruma girdiğimde ses yok hocam

Son düzenleme:
Özel mesajda sorun var sanırsam :)

Çok güzel bir eklenti. Ama özel mesajda çalışmıyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.