Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] AdBlock Dedektörü

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] AdBlock Dedektörü 1.0.4

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Merhaba,
Öncelikle emekleriniz için teşekkür ederim.
Şık ve başarılı bir çalışma olmuş.
Eklenti iletisinde, aşağıda altını çizerek belirttiğim bölümlerde yazım hataları mevcut.
Ayrıca, izinler bölümünden gerekli düzenlemeleri yapmama rağmen:
Ziyaretçilere bir türlü uyarıyı gösteremedim.
Bir şeyleri yanlış mı yapıyorum yoksa yanlış olan bir şeyler mi var?
Gerekli düzenlemeleri yapmanızı rica ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.

Merhaba! Görünüşe göre AdBlock sistemini kullanarak reklam gösterimini engeliyorsunuz.
Lütfen forumumuzu bu engelin dışında tuturak kullanınız.

Son düzenleme:
Yazım,teleffuz hataları evet olabilir bu konuda citti anlamda sorunlarım var :) .
Misafirlere ise eve hiç bir şekilde gösteremezsini. Çünkü misafirin göreceği şeyi adsensede görecek bu yüzden de size sorunlar çıkarabilceği içim bu şeklide yazdık eklenitiyi.

Yazım,teleffuz hataları evet olabilir bu konuda citti anlamda sorunlarım var :) .
Misafirlere ise eve hiç bir şekilde gösteremezsini. Çünkü misafirin göreceği şeyi adsensede görecek bu yüzden de size sorunlar çıkarabilceği içim bu şeklide yazdık eklenitiyi.

Bilgilendirme için teşekkürler.
"Misafirlerin göreceği şeyi Adsense'de görecek" kısmını anlamadım?

Takdir edersiniz ki:
Forumları en çok kayıtsız ziyaretçiler ziyaret etmektedir.
Onlara reklam göstermek, kayıtlı üyelere reklam göstermekten daha önemlidir.
Şahsi görüşüm şu yöndedir:
Ziyaretçilere reklam gösterme seçeneği "İzinler" bölümünden ayarlanabilir olmalıdır.
Eklenti varsayılan olarak ziyaretçiye uyarı gösterme seçeneği aktif olarak gelebilir.
Dileyen İzinler bölümünden gerekli değişiklikleri yapabilir.
Benim şahsi kanaatim bu yönde, dikkate alıp almamak size kalmış.

Ayrıca:
Bildiğim kadarıyla,
Google Adsense'nin reklam önleyici konusunda bir politikası yok ve Google Adsense, arama motorları için index almıyor.
Bu nedenle sorun olacağını düşünmüyorum.
Elbette yanlış biliyor olabilirim.
Farklı bir bilgiye sahip olan varsa, bildiklerini paylaşırsa, bizde istifade etmiş oluruz.

Eklenti arama motorlarının index almasına mani olur mu?
Olursa, Bot'ları farklı bir kullanıcı grubu tanımlamak zorunu çözer sanırım.
İyi forumlar.

Hi this plugin work only for register users. How I can setup it for gest too?

Çok güzel eklenti fakat bir süredir çalışmıyor nedense bende. Xenforo sürümüm 2.1 ayarları söylediğiniz şekilde yaptım. İlk zamanlarda çalışıyordu sonradan durdu niyeyse.

Çok güzel eklenti fakat bir süredir çalışmıyor nedense bende. Xenforo sürümüm 2.1 ayarları söylediğiniz şekilde yaptım. İlk zamanlarda çalışıyordu sonradan durdu niyeyse.
Default temanızda bakın durumda onda da çalışmıyormu?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.