Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo'ya geçiş (?)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Almastad

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Vbulletin tabanlı sitemi Xenforo'ya taşıyacağım. Bunun sorunsuz şekilde halledilmesi için fiili destek veriliyor mu onu öğrenmek istedim? Yani veri ve kalite kaybı yaşanmadan sorunsuz bir şekilde Vbulletin'den Xenforo'ya geçiş işlemi yapıyor musunuz? Şâyet bu konuda somut destek sağlıyorsanız lisans almayı ona göre düşüneceğim. Zira bir yıldır emek verdiğim site ve içeriklerinin artık Xenforo kalitesi ve güvencesiyle yayınlanmasını istiyorum.

Saygılarımla,

eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n @LaDezs

Merhabalar,
Ücretli olarak bu hizmeti vermekteyiz, ancak R10'da gördüğünüz cüzi miktarlar yapılamayacak bir iş ne yazık ki.
Ek olarak ücretli hizmet istemiyorsanız forumdan her türlü desteği veriyoruz zaten ;)

Merhabalar,
Ücretli olarak bu hizmeti vermekteyiz, ancak R10'da gördüğünüz cüzi miktarlar yapılamayacak bir iş ne yazık ki.
Ek olarak ücretli hizmet istemiyorsanız forumdan her türlü desteği veriyoruz zaten ;)

Footerınızda;

"XenGenTr" Bir XenForo Türkçe destek forumudur. Tamami ile gönüllü ekibi ile 'ücretsiz' ve 'karşılıksız' hizmet vermektedir ! Xenforo markası ile resmi hiç bir bağımız ve başka şubemiz yoktur...

yazıyor ama :)

Footerınızda;

"XenGenTr" Bir XenForo Türkçe destek forumudur. Tamami ile gönüllü ekibi ile 'ücretsiz' ve 'karşılıksız' hizmet vermektedir ! Xenforo markası ile resmi hiç bir bağımız ve başka şubemiz yoktur...

Dostum sen forumu taşıyın diyorsun, bilgi talep edersen buradaki yöneticiler zaten %100 destek veriyorlar. Bu işi yapmama yardım edin dersen iş değişir. :)

Footerınızda;

:D :D Evet benim yazdıklarım ile footer yazanlar arasındaki uyuşmazlık nedir, mesela sordun, cevapladım bu bir hizmet değil mi, bunun için sizden bir ücret istedim mi?

Mesajımda yazan bir de şu cümle var ona odaklanın,
Ek olarak ücretli hizmet istemiyorsanız forumdan her türlü desteği veriyoruz zaten
Ama siz sanırım diyorsunuz ki ben rahat koltuğumda otorup çayımı yudumlarken XenGenTr geçişi yapsın, sorunlarımı çözsün bende keyfini süreyim, net olarak şöylüyorum YOK ÖYLE BİR DÜNYA!
Size xenforo resmi sitesi (sizden lisans ücretini alan kişiler bu) hizmeti veriyor ise ben size daha fazlasını hiç bir karşılık beklemenden vereğime inana bilirisiniz.

:D :D Evet benim yazdıklarım ile footer yazanlar arasındaki uyuşmazlık nedir, mesela sordun, cevapladım bu bir hizmet değil mi, bunun için sizden bir ücret istedim mi?

Mesajımda yazan bir de şu cümle var ona odaklanın,

Ama siz sanırım diyorsunuz ki ben rahat koltuğumda otorup çayımı yudumlarken XenGenTr geçişi yapsın, sorunlarımı çözsün bende keyfini süreyim, net olarak şöylüyorum YOK ÖYLE BİR DÜNYA!
Size xenforo resmi sitesi (sizden lisans ücretini alan kişiler bu) hizmeti veriyor ise ben size daha fazlasını hiç bir karşılık beklemenden vereğime inana bilirisiniz.
Adminim sakin ya çok kızmışsınız :)

Hahaha :D

Yani ne diyeyim ki yine ola bildiğince sakin ve nazik bir şekilde açıklamaya çalıştım.
Hahaha iyi güldüm gece gece. Buradaki sorun çözümleri dışında da evlere temizliğe falan da gidelim :D

Adam lokantaya gidiyor bir mercimek çorbası söylüyor, çorba ile birlikte 5 - 10 pide yiyor. Hesap ödeme kısmında borcum nedir diyor. Çorba bizden olsun sen pidelerin parasını öde yeter diyor. Bizimkisi de o hesap. Çorba bizden olsun da o pideler paralı :D

Neyse konu uzamasın kanka, tartışmaya açık konu kilitliyorum.

Hahaha iyi güldüm ama :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.