Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenForo'nun n*ll*d Olup Olmadığını Anlama

bende hiç karşılaşanı duymadım xenforoda ama diyorlarki karşılaşırsan beter olurmuşsun... adamların bu iş için ayrı bürosu var diyorlar ... efsanemi gerçekmi bilemem ama talep çok olduğu için doğrudur bence...
hocam denemek isteyen varsa buyursun saha açık :D :D

Hocam telif hakkında bulunabilirler, fakat uğraşırlar mı bilmem. Lisanslı dosyalardan lisans tespiti yapılabiliyor mu? Onu merak ediyorum açıkçası. Atıyorum şuan lisanslı dosyaları başka bir domaine kurdum. Herhangi bir sorun yaratır mı?

Onu geçtim en önemlisi dosyaların temiz olması :D Piyasada backdoor olmayan malum scriptten gösterin bana ?

Hocam telif hakkında bulunabilirler, fakat uğraşırlar mı bilmem. Lisanslı dosyalardan lisans tespiti yapılabiliyor mu? Onu merak ediyorum açıkçası. Atıyorum şuan lisanslı dosyaları başka bir domaine kurdum. Herhangi bir sorun yaratır mı?

Onu geçtim en önemlisi dosyaların temiz olması :D Piyasada backdoor olmayan malum scriptten gösterin bana ?
bence bu konuda çok bilgi kirliliği var .. linsanslı dosya diye birşey yok olsa gerek saçma ... bir dosya nasıl lisanslana bilir ? :D ona ancak lisanslı dosyalar temiz olduğu için kullanıla bilir denilir.. yine kaçaktır... alan adı diye birşey var mesela lisanslama alan adına yapılıyor.. domain yani.. şimdi mantıga bak bi style dosyalarım lisanslı oleyy dsadfasf böyle bir saçmalık olabilirmi

ama şunu diyebilirsin dersinki param yok deneme yapıcam uzun süre sonra lisanslıycam piyasadakiler bozuk shell vardır .. bana kendi indirdiğin dosyaları versene ya falan çekersin... çekersinde oda kaçak onu çektin aldın diye lisanslı olmazsın yani :D misal siteadım.com xenforoda lisanslı diye kayıtlı... ben xenforoyu sildim abi başka bişi kurdum :D benim alan adıma olan lisansım devam eder .. sonra yine gelir xenforo kurarım müşteri panelimden indirip yani lisans olayı öyle tasdikleniyor... dosya indirdin dosyaların lisanslı aman ha kaybetme anlamında değil o :D dosya bu la yeni klasör oluştur diğerini sil sadasdsadasd

Xenforo böyle bir saçmalık yapar mı? Sanmıyorum. Artık piyasada 100 TL fiyatı olan temalar bile domaine lisanslanıyor.

Xenforo böyle bir saçmalık yapar mı? Sanmıyorum. Artık piyasada 100 TL fiyatı olan temalar bile domaine lisanslanıyor.
Tema olayını bilmiyorum.. ama temaya para verenler için öyle birşey varsa bu iyi birşey..
şimdi ben burdan v8 tema alsam... para verdim demi... deselerki bana alan adına bunu lisansladık.. o nasıl oluyor bilmiyorumda öyle birşey varsa benim işime gelir.. bir yerde gördüğüm zaman bu çalıntı ise hak idda edebilirim mesela bu iyi birşey.. ama öyle birşey varmı işte bilmem

Benim lisanslı. Bu konuyu bende sormuştum. Lisanssız ne olur acaba diye. Net sonuçları görmedimhiç. Ama bu link olduğuna göre bir yaptırımı olmalı

Büyük sitelere yaptırım uyguluyorlar sadece. Küçük sitelerle ilgilenmiyorlar, bir çok kez şikayet ettik siteleri bakmadılar bile.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.