Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo'da spotify dinliyor ve discord hesap bağlama nasıl yapabilirim

Chefs

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba xenforoda spotify dinliyor ve discord hesap bağlama nasıl yapabilirim yardım edermisiniz demek istediğim şu

post bitte ve profilde hakkımda kısmında böyle yapmak istiyorum discord için

Ekran Resmi 2021-11-24 19.01.09.png

spotify için ise
Ekran Resmi 2021-11-24 19.03.00.png
Ekran Resmi 2021-11-24 19.03.17.png

Yardım ederseniz sevinirim netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™

Merhaba xenforoda spotify dinliyor ve discord hesap bağlama nasıl yapabilirim yardım edermisiniz demek istediğim şu

post bitte ve profilde hakkımda kısmında böyle yapmak istiyorum discord için

Ekli dosyayı görüntüle 18379

spotify için ise
Ekli dosyayı görüntüle 18380
Ekli dosyayı görüntüle 18381

Yardım ederseniz sevinirim netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™
Spotify XenForo 2 Add-on — ThemeHouse şu eklentiye bakarmısınız galiba bu istediğiniz.

Eklentisiz yapmanız pek mümkün değil bunun için ana sitede eklentiler var xenforo.com'da 3 eklenti görmüştüm farklı farklı ücretli bunlarda niyette ciddiyseniz bi orda araştırın derim. Apı' gibi eklenti içinde bazı girilmesi gereken kodların olması lazım.. yani eklentisiz pek'de sağlıklı olmaz

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.