Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

xenforo'da Mesaj Altındaki Hızlı Cavabı Kaldırma

sat679

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
xenforo'da Mesaj Altındaki Hızlı Cavabı Kaldırma
Bilindiği gibi forum sitelerinin vazgeçilmezlerinden biri olan konulara yapılan yorumlar çok önemlidir...
Ama bazı siteler için yoruma ihtiyaç yoktur yada ....
Her mesajın altında hızlı cevapla bölümünü nasıl devredışı bırakabiliriz ve/veya kaldırabiliriz?
Hem bu kullanım tekniği xenfor'ya yeni başlayanlar için de kolaylık sağlayacaktır....
Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum...

Anlayışınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• hizli_cavap.JPG
    hizli_cavap.JPG
    29.4 KB · Görüntüleme: 14
Hayır, galiba yanlış anlattım. Hızlı cevap kısmını varsayalım ki www.abcd.com sitesinden tamamiyle kaptmak isityorum. Haa cevap yazmak isteyen yine yazabilecek cevap yaz bölümünü kullanacak....
Bu özellik smf de varsayılan ayarlardan yapılıyordu...
Smf de tüm üyeler için hızlı cevabı açılır şeklinde göster, açık göster veya kapat seçenekleri vardı...
Bu duruu aynı şekilde xenforo için nasıl yapabiliriz?

Ekli dosyalar

• smf.JPG
    smf.JPG
    194.3 KB · Görüntüleme: 7
Şimdi anladım. Gördüğüm kadarı ile smf de benim de kullandığım bu özellik ne yazık ki Xenforo da yok. Yani sistem hızlı cevap üzerine kurgulanmış.

Bakalım üstadların yorumu nasıl olacak.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.