Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenForo'da eklenti kaynaklı foruma erişim sorunu yaşıyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ramizoghlu

Banned
Yasaklı
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba her kese.. Kullanıcların haritada görüntülenmesi eklentisini yüklüyordum hata verdi.. Sonra da site çalışmamaya başladı.. Lütfen yardımcı ola bilirmisiniz ? :( @eTiKeT™ @LaDezs @Ugur netr0n netr0n

SİTE: https://ASP.AZ

1668879244798.png

Son düzenleme:
Eklentiyi kaldır. ftp de attığın yerlerden de sil. bana bi kere olmuştur böyle yapınca düzeldi..

hiç çalışmıyordu hocam ftpden kaldırdıktan sonra resimdeki gibi oldu
eksik ulaşamadığı bir dosyadan kaynaklanıyor tahminim .ama olmadı eklentiyi başka sağlam bi yerden bulup tekrar yüklersin .. bozuk olabilir tam emin değilim. adminler yardımcı olur sana kardeşim ..umarım düzeltirsin hemen

Öncelikle lütfen konu açarken acil yardım, bir bakar mısınız vb başlıklarla konu açmamanızı rica ediyoruz. Konunuzu özetleyen bir başlık ile konu açınız..

Sorununuz:

1- Eklenti dosyalarınızı tekrar FTP üzerinde yükleyiniz.
2- scr/Config.php dosyanızı editör yardımı ile açın ve şu kodu $config['enableListeners'] = false; girip kayıt ediniz.
3- Baktığınızda sitenizin çalışıyor olması gerekiyor.
4- Siteniz çalışıyor ise eklentiyi ACP üzerinden kaldırdıktan sonra FTP dosyalarını da silebilirsiniz.

Öncelikle lütfen konu açarken acil yardım, bir bakar mısınız vb başlıklarla konu açmamanızı rica ediyoruz. Konunuzu özetleyen bir başlık ile konu açınız..

Sorununuz:

1- Eklenti dosyalarınızı tekrar FTP üzerinde yükleyiniz.
2- scr/Config.php dosyanızı editör yardımı ile açın ve şu kodu $config['enableListeners'] = false; girip kayıt ediniz.
3- Baktığınızda sitenizin çalışıyor olması gerekiyor.
4- Siteniz çalışıyor ise eklentiyi ACP üzerinden kaldırdıktan sonra FTP dosyalarını da silebilirsiniz.
Hocam forumda yeniyim Azerbaycandan katılıyorum.. O yüzden forumun kurallarını tam bilmiyorum. Kusuruma bakmayın lütfen. Şimdi deniyorum

Hocam forumda yeniyim Azerbaycandan katılıyorum.. O yüzden forumun kurallarını tam bilmiyorum. Kusuruma bakmayın lütfen. Şimdi deniyorum
İşlemleriniz bitince src/Config.php dosyası içerisine eklemiş olduğunuz $config['enableListeners'] = false; kodunu kaldırırsınız.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.