Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? XenForo'da attach butonunun ikonunu nasıl değiştirebilirim?

hellheim

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba, arkadaşlar dosya ekle yerini fotoğraf yükle olarak değiştirdim fakat ben bu butonun yanındaki ikonu değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim?

1669142579212.png

Nasıl yapılır ? XenForo'da attach butonunun ikonunu nasıl değiştirebilirim?

Şunu deneyin, kodlar içerisinde bulunan \f0c6 alanında istediğiniz fa ikon unicode yaza bilirsiniz.

Kod:
.button.button--icon--attach > .button-text::before,
a.button.button--icon--attach > .button-text::before
{
    content: "\f0c6";
}
Şunu deneyin, kodlar içerisinde bulunan \f0c6 alanında istediğiniz fa ikon unicode yaza bilirsiniz.

Kod:
{
}

Çözüm

Kod:
{
}
usta ikon yerine png koyabilir miyiz, yani nasıl yapabiliriz? çok teşekkür ederim yine de :)

Koyula bilir, ancak boş bir zamanda buna göz atıp analata bilirim ancak.

tekrardan merhaba, install.css üzerinden belirli ikonu değiştirdim fakat siteye yansımıyor hala o ataç ikonu gözüküyor. nasıl yansıtabilirim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.