Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo'da adsense reklamını sadece ana sayfada gösterme işlemi?

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Sağ sidebarda yayınladıgım adsense reklamı DM sayfasında da gorunuyor, kod tekrarı yapıp reklamı alt alta tekrarlattıgım ıcın dm sayfasının tasarımını bozuyor, ama ana sayfada sağ sidebarda halıyle her sey normal.

Bu reklamı sadece ana sayfada nasıl gosterebılırım? ana sayfa harici baska bir x sayfasında gorunmesın.

Ekli dosyalar

• 9.JPG
    9.JPG
    54.4 KB · Görüntüleme: 16
  • Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    94.9 KB · Görüntüleme: 13

Nasıl yapılır ? Xenforo'da adsense reklamını sadece ana sayfada gösterme işlemi?

bu işini görür mü acaba.

Hariç tutulan sayfa ekleme​

1. AdSense hesabınızda oturum açın.
  2. Reklamlar
    ardından
    Genel Bakış
    'ı tıklayın.
  3. Tüm sitelerinizin bulunduğu tabloda, sitenizin yanındaki Düzenle
    Düzenle
    simgesini tıklayın.
  4. "Hariç tutulan sayfalar" bölümünde, Yönet'i tıklayın.
  5. Hariç tutulan sayfalarınız varsa +Hariç tutma ekle'yi tıklayın.
  6. Hariç tutmak istediğiniz sayfa veya bölümün URL'sini girin.
  7. İkisinden birini seçin:
    • Sadece bu sayfa: Sadece tam URL...

bu işini görür mü acaba.

Hariç tutulan sayfa ekleme​

1. AdSense hesabınızda oturum açın.
  2. Reklamlar
    ardından
    Genel Bakış
    'ı tıklayın.
  3. Tüm sitelerinizin bulunduğu tabloda, sitenizin yanındaki Düzenle
    Düzenle
    simgesini tıklayın.
  4. "Hariç tutulan sayfalar" bölümünde, Yönet'i tıklayın.
  5. Hariç tutulan sayfalarınız varsa +Hariç tutma ekle'yi tıklayın.
  6. Hariç tutmak istediğiniz sayfa veya bölümün URL'sini girin.
  7. İkisinden birini seçin:
    • Sadece bu sayfa: Sadece tam URL eşleşmesinde reklamları hariç tutar.
      veya
    • Bu bölüm altındaki tüm sayfalar: aynı URL önekini paylaşan site bölümlerinizin tamamında reklamları hariç tutar. Örneğin, example.com/sports URL'sini girdiğinizi varsayalım. Bu durumda Otomatik reklamlar, example.com/sports, www.example.com/sports ve example.com/sports/team adreslerinde hariç tutulur ancak subdomain.example.com/sports adresinde hariç tutulmaz.
  8. Ekle'yi tıklayın.
  9. Siteye uygula'yı tıklayın.
    Yeni ayarların seçtiğiniz URL'lere uygulanması bir saati bulabilir.

Çözüm
Suan mobilim dm sayfasının sabit bir linki olduğunu sanmıyorum forum içi bir çözüm yokmu acaba ?

Otomatik ads birimin işi bu, sizin eklediğini bir kod v.s. yok. Yukarıdaki anlarım ile bunu engelleye bilirsiniz.

Otomatik ads birimin işi bu, sizin eklediğini bir kod v.s. yok. Yukarıdaki anlarım ile bunu engelleye bilirsiniz.

forumda otomatık ads reklam kullanmıyorum kı, kodları manuel olarak kendım reklam ekle kısmından gostermek ıstedıgım alanlara eklıyorum.

benım bahsettıgım sayfanın sabıt bır lınklı olmadıgı ıcın bunu ads panelden engellenecegını sanmıyorum.

beni.oku baslıklı bi dm
Kod:
https://www.ixir.gen.tr/dm/beni-oku-txt.231/#convMessage-276

Otomatik derken ads kodlarını eklediniz mi, bitti :) ads kodlarını bu alanı kapsayacak yada global bir alanda ise burada görümeniz gayet doğal.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.