Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo2 üye isminin üstünde açılan bölümü forumda komple nasıl iptal ederim?

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Bu durum forum içi üyeler için problem olmasa da misafir üyeler için başlı başına sıkıntı olmakta. Misafir üye kişinin üzerine maus ile beklediğinde kişinin üyeliği bilgileri vs kabak gibi ortaya çıkıyor :)

Aşağıdaki görsel örnektir; Üye üstünde açılan bu bölümü forumda komple nasıl iptal edebilirim ?

1582390001376.png

[cXF] Hide profile page isterseniz böyle bir eklenti var misafirlere kullanıcıların profilini gizliyor

Yok hocam bu eklenti değil bi kaç xenforo forumunda da gördüm. Bahsettiğim şekilde adamlar direk o bölümü iptal etmiş. Hiç bir şekilde o bölümün açılmasını istemiyorum. Komple nasıl iptal edebiliriz ? kodlarla felan

CSS:
.xgt-ForumIstatistik-Govde .istatistik-blogu .Kullanici-hucre .IstatistikHucre.KullaniciAdi {
    pointer-events: none;
}

.xgt-ForumIstatistik-Govde .xgtIstatistikListe .xgtIstatistikVerileri .IstatistikSonCevap {
}

extra.less şablonuna ekleyin istediğiniz bumu acaba yoksa benmi yanlış anlıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Sis
CSS:
.xgt-ForumIstatistik-Govde .istatistik-blogu .Kullanici-hucre .IstatistikHucre.KullaniciAdi {
}

.xgt-ForumIstatistik-Govde .xgtIstatistikListe .xgtIstatistikVerileri .IstatistikSonCevap {
}

extra.less şablonuna ekleyin istediğiniz bumu acaba yoksa benmi yanlış anlıyorum :)

Maalesef değişmedi birşey hocam üyeliğin üstüne gelince o bölüm açılıyor yine :)

bu forum üzerinden deneyerek attım size forum adresiniz nedir paylaşırmısınız birde öyle bakalım

CSS:
.memberTooltip, .tooltip--member .tooltip-content, .tooltip--member.tooltip--top .tooltip-arrow {
    display: none;
}

Uğur hocam bu kodu @hüsrana arkadaş da verdi ama maalesef kod isteği yerine getiriyor ama üyeliğe 2 kere tıklayınca profiline gidiyor.

Maalesef bu da pek iş görmüyor. Bu durumu başka nasıl ele alabiliriz ?

Ciddi anlamda bu popup olayını iptal etmem gerek forum içerisinde.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.