Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo2 Sitemap Haritasına Konular Geç İşleniyor

ayazbey

Kullanıcı
Kullanıcı
Sitemap güncellemesi haftanının belirli günlerinde mevcut oluyor ve bu ayarları değiştiremiyoruz. Sitemapa konu açıldığında anlık olarak güncelleme nasıl getirebiliriz?
@eTiKeT™

Öncelikle şu rehberi uygulayın: Bilgilendirme - Xenforo hata ayıklama,debug modunu nedir nasıl kullanılır ?
Ardından şuraya gelip ayarlarınızı yapın: admin.php?cron/sitemap/edit
Merhabalar hocam tekrardan rahatsız ediyorum. Xenforo 2.0'dan 2.1 geçiş sağladım ve ayarlar tekrar eski haline döndü ve değiştiremiyorum. Ayrıca debug ayarlarını yaptığım config.php dosyası library klasöründen src klasörüne taşınmış

Merhabalar hocam tekrardan rahatsız ediyorum. Xenforo 2.0'dan 2.1 geçiş sağladım ve ayarlar tekrar eski haline döndü ve değiştiremiyorum. Ayrıca debug ayarlarını yaptığım config.php dosyası library klasöründen src klasörüne taşınmış
Bu tarz değişiklikler normaldir. Aynı işlemi SRC içindeki config.php'ye uygularsanız yeniden geliştirici modunu açmış olacaksınız.

Sizden çok özür diliyorum, şimdi kontrol ettiğimde XF 2.1'de debug kodunun değiştiğini gördüm.
Eklediğiniz kodun yerine şunu ekleyin lütfen: $config['development']['enabled'] = true;

Sizden çok özür diliyorum, şimdi kontrol ettiğimde XF 2.1'de debug kodunun değiştiğini gördüm.
Eklediğiniz kodun yerine şunu ekleyin lütfen: $config['development']['enabled'] = true;
Estağfurullah ne özürü hocam :) Bende tam yeni kodu buldum diye yazacaktım siz yazmışsınız. Zamanınızı aldığım için özür dilerim, tekrardan teşekkürler.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.