Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo2 Anlık Değişim

Batak

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba dostlar ben birşey farkettim xenforo1 de sayfayı yenilemeden direk yeni mesaj vb konu paylaşılmışsa hemen anlık gösteriliyordu fakat xenforo2 de anlık değişmiyor sayfayı yenileyince bildirimler veya konular gözüküyor.Anlık değişmesi için ne yapmalıyız? teşekkürler iyi forumlar... eTiKeT™ eTiKeT™ @netr0n

İlk olarak jawa sistemi konu,mesaj v.s gibi sistemlerde yok onları görmek için sayfayı her halğkarda yenilemelisiniz ki xf1 dede aynı durumda idi.
Bildirimlere gelecek olur ise sayfa yenilenmeden bildirim simgesinde değişim olmuyor dogru anladı isem. Sistemde bunla ilgil ibir sorun yok ama sizde neden sorun oluyor dersek bunun bir kaç olasılığı olabilir ancak
1. Temanızdaki hatalar,eksik yada hatalı kodlamalar.
2. Herhangi bir eklentinin bu çalışma sistemini bozması.
3. Sunucu üzerindeki olası yetki ve sınırlandırmalar.

Bu işlemleri adım adım kontrol edebilirsiniz. Öncelikle hiç bir alanında değişiklik yapılmamış default temanızda aynı durumu kontrol edin. Bir çözüm olmadı ise eklentileriniz tümü kapatıp yada sırası ile kaldırararak deneyebilirsiniz.

eTiKeT™ eTiKeT™, xenforo temalarımız aynı burada da benim sitede de anlık olarak bildirimler gözükmüyor maalesef. Buna bir çözüm bulunur ise harika olur aslında. Daha önce de bir konu açmıştım ama bir gelişme olmamıştı

Daha önce böyle bir konu okumuştum xenforo da takip ettiğiniz bir konuya mesaj yazıldığında yada size Özel mesaj atıldığında anlık bildirim gelmiyor bu xenforo nun kendi yazılımı ile alakalı olduğu söyleniyordu ve buna yapılacak bir şey olmadığı söyleniyordu.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.