Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo2 Alanların da Gösterim Sağlayan Yönetici Kadrosu Şablon/Eklenti İsteği ?

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Bu konuyu daha öncede açmıştım 1-2 yıl önce hatırladığım kadarıyla :)

Bölümleriyle birlikte gösterim sağlayan Yönetim Kadrosu eklenti yada kod şablonu arıyorum.

Moderatör
xx üye
xx üye1

Kat. Moderatörü
Xx Üye

Admin
Xx Üye

şeklinde gösterim sağlayan EKLENTİ YADA KOD şeklinde bahsettiğim şekilde nasıl yapabiliriz ? Araştırdım ama denk gelemedim böyle bir sisteme.

Kullanıcılar kısmından Üyeyi yönetici olarak göster seçeneğini atadığım da moderatörler de admin rankı da gösterim sağlıyor. Bu durumla karşılaşmamak için bağımsız bir eklenti yada kod arıyorum. :)

Bölümleriyle birlikte nasıl gösterebileceğinizi bilmiyorum ama bölümlerde gösterebileceğiniz eklentinin adı sanırım [MDV] Forum Moderators olması lazım

Bölümleriyle birlikte nasıl gösterebileceğinizi bilmiyorum ama bölümlerde gösterebileceğiniz eklentinin adı sanırım [MDV] Forum Moderators olması lazım

Bahsettiğim bu değil ama işimi görebilecek bir eklenti :) Kuruyorum şimdi :))

Benim bahsettiğim belirli alanlarda ki belirlediğim ilgili moderatörleri kategorisine göre göstermek YÖNETİM KADROSUNDA.

Bahsettiğim bu değil ama işimi görebilecek bir eklenti :) Kuruyorum şimdi :))

Benim bahsettiğim belirli alanlarda ki belirlediğim ilgili moderatörleri kategorisine göre göstermek YÖNETİM KADROSUNDA.
Bu biraz backend bilgisi gerektiriyor diye düşünüyorum. Çok eskiden birisi sormuştu yine bu soruyu çözüm bulunamamıştı belki de sizin eski konunuzu hatırlıyor olabilirim.
Biri yapsa kullanılacak güzel eklentilerden biri bu olurdu.
Umarım dediğiniz gibi bu eklenti de işinizi görür.

• Beğen
Tepkiler: Sis
Bu biraz backend bilgisi gerektiriyor diye düşünüyorum. Çok eskiden birisi sormuştu yine bu soruyu çözüm bulunamamıştı belki de sizin eski konunuzu hatırlıyor olabilirim.
Biri yapsa kullanılacak güzel eklentilerden biri bu olurdu.
Umarım dediğiniz gibi bu eklenti de işinizi görür.

Bunu yapsa yapsa eTiKeT™ eTiKeT™ veya netr0n netr0n hoca yapar :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.