Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Xenforo Yukarı git butonu - Go To Top ! - Türkçe

XF 1 Eklenti Xenforo yukarı git butonu - go to top ! - türkçe 2.2.1

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
Xenforo Yukarı git butonu - Go To Top ! - Türkçe - Footer sağındaki Otomatik Kaydırma butonu kullanıcıların sayfanın üst kısmına gitmesine yardı

Kaynağı oluşturan eTiKeT™;

Yayınlanan kaynağın içeriği:

Xenforo Yukarı git butonu - Go To Top ! - Türkçe
Xenforo için kodlanmış ve ücretsiz olarak dağıtılan bir eklentidir.
Eklentinin görevi tarıcınızada hızlı hareketler ile sayfanın en altına ve en üstüne çıkmak için butonlar eklemektedir.
Butonlar çeşitli tararımlara sahiptir ve istenir ise CSS değişimleri ise temata uyumlu hallere sokulabilir.
Kurulum;
Ekde bulunan sıkıştırılmış dosyayı çekin....​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

hocam bunun gibi bir forum kaca patlar lisans önemlimi birde budamı vb gibi yoksa

hocam bunun gibi bir forum kaca patlar lisans önemlimi birde budamı vb gibi yoksa
Lisanslı xenForo önemli tabi. Bunun gibi siteden kastın xenForo.gen.tr gibi bir site ise sitede kullanılan bir çok eklenti ücretsiz. Tema diyorsanız tema da ücretsiz olarak indiriliyor? Böyle bir site için ücret ödemenize gerek yok.

Lisanslı xenForo önemli tabi. Bunun gibi siteden kastın xenForo.gen.tr gibi bir site ise sitede kullanılan bir çok eklenti ücretsiz. Tema diyorsanız tema da ücretsiz olarak indiriliyor? Böyle bir site için ücret ödemenize gerek yok.

+ Burada kullanılan tema ücretli temadır.

anladım hocam ucuz bir vb lisansı bulamadıgımdan kocaman forumu silmek zorunda kaldım gecenlerde lisanslı almayım xenforoyu saygılarımla keyifli günler

+ Burada kullanılan tema ücretli temadır.
Ben bir çok indirilebilir temalar var anlamında söylemek istedim. Buradaki temanın ücretli olduğunu biliyorum eTiKeT™ eTiKeT™ :oops:

anladım hocam ucuz bir vb lisansı bulamadıgımdan kocaman forumu silmek zorunda kaldım gecenlerde lisanslı almayım xenforoyu saygılarımla keyifli günler
xenForo kullanmak istiyorsan, gerçekten lisanslı kullanıcı olsan senin avantajına olur. Dövizi takip et, dolar düşecektir o zaman satın alırsın kadirizmm kadirizmm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.