Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo Yönetici Yapa Bilmediği Şeyler.

nasilolabilir00000

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar.
Kullanıcılardan birini süper mederatör yaptım sitenin admin bilgilerine bile erişe biliyor ama benden bir farkı var.
Kullanıcıları Engelleyemiyor,
Yazıları Silenmiyor.
Kısacası bu şeyler onda yok
1.PNG

Nasıl yapıyım ki, süper yönetici bu yerlere erişimi olsun??

Kullanıcı adınız hayret verici efendim.Soruna gelicek olursak bahsettiğiniz yetkileri arkadaşınıza vermek için kullanıcılar bölümünden arkadaşınızın kullanıcı grubunu sizin olduğunuz kullanıcı grubuna güncelleyin

Kullanıcı adınız hayret verici efendim.Soruna gelicek olursak bahsettiğiniz yetkileri arkadaşınıza vermek için kullanıcılar bölümünden arkadaşınızın kullanıcı grubunu sizin olduğunuz kullanıcı grubuna güncelleyin
:D
Hocam söylediklerinizi adım adım gösterirmisiniz bu işerlde yeniyimde

Merhabalar.
Kullanıcılardan birini süper mederatör yaptım sitenin admin bilgilerine bile erişe biliyor ama benden bir farkı var.
Kullanıcıları Engelleyemiyor,
Yazıları Silenmiyor.
Kısacası bu şeyler onda yok
Ekli dosyayı görüntüle 8182

Nasıl yapıyım ki, süper yönetici bu yerlere erişimi olsun??

Süper Yönetici olarak eklediğiniz için sizin seviyenizde olmaktadır. Normal Yönetici yaparak aşağıdaki tik olan yetkileri aktif veya devredışı bırakabilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.