Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü XenForo Yeni Konu Oluşturma Sayfasında Reklam Kaldırma

ibocum

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Merhabalar XenForo Yeni Konu Oluşturma Sayfasında Reklam Kaldırma nasıl yapılır? Reklamları engelle özelliği ile hangi şablonu engellemem gerekiyor?

htsumer

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Web sitesi
www.mutemetler.com
Af ola, @ibocum,
Şimdi yeni bir forum açacaksanız, o forumda hangi grupların reklam alma özelliğine ait izinlerinin kontrolü yapılmazı lazım. Bunun için ADS Reklamları hazırlarken izin verilen gruplar seçeneğini aktif edeceksiniz.

Örnek gibi :
1590278079005.png

ibocum

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Af ola, @ibocum,
Şimdi yeni bir forum açacaksanız, o forumda hangi grupların reklam alma özelliğine ait izinlerinin kontrolü yapılmazı lazım. Bunun için ADS Reklamları hazırlarken izin verilen gruplar seçeneğini aktif edeceksiniz.

Örnek gibi :
Ekli dosyayı görüntüle 11808
Hocam yardımın için teşekkür ederim fakat şablondan bahsediyorum yani burası;

demoz.png

horozkentli20

Yeni kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
merhabalar ben forumun ana sayfasında açmış oldugum konuların 10 ile sınırlı değil 20 olmasını isityorum bunu nasıl yapabilirim

teşekkür ederim

mkucuksari

Destek Ekibi
Yönetici
Destek ekibi
merhabalar ben forumun ana sayfasında açmış oldugum konuların 10 ile sınırlı değil 20 olmasını isityorum bunu nasıl yapabilirim

teşekkür ederim
Lütfen başkasının konusuna alasız başka bir soru sormayınız. Sorunuz var ise yeni konu olarak paylaşınız.

Bu arada Ana sayfada konuların listesi için kullandınız eklentinin ismini de belirtirseniz, ne istediğiniz daha kolay anlayabiliriz.

ibocum

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Bir ekran görüntüsü alabilirsek sanki daha anlaşılır olacak :)
Hocam şimdi reklam ekledim fakat bir kullanıcı forumda konu oluştururken yukarı kısımda reklam çıkıyor. Bende konu oluşturma şablonunu reklamını engellemek istiyor fakat şablonun adını bulmadım :)