Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Xenforo ya Yandex Kurumsal Maili Kurdum Spam Diyor

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

eastblood

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar

Yeni kurduğum foruma, domaine ait yandex kurumsal maili kurdum. Tüm mx kayıtları, forum içinden smtp ayarlarını vs yaptım..

Xenforo içindeki test mail eklentisi ile test ettiğimde aşağıdaki uyarıları alıyorum..

Bu durumu daha önceden yaşayan oldu mu acaba?

Screenshot_2020-03-26-07-32-24-261_com.android.chrome.jpg

++ Starting Swift_SmtpTransport
<< 220 iva4-bca95d3b11b1.qloud-c.yandex.net ESMTP (Want to use Yandex.Mail for your domain? Visit http://pdd.yandex.ru)

>> EHLO forum.bmwmotorradtr.com

<< 250-iva4-bca95d3b11b1.qloud-c.yandex.net
250-8BITMIME
250-PIPELINING
250-SIZE 42991616
250-AUTH LOGIN PLAIN XOAUTH2
250-DSN
250 ENHANCEDSTATUSCODES

>> AUTH LOGIN

<< 334 VXNlcm5hbWU6

>> aW5mb0BibXdtb3RvcnJhZHRyLmNvbQ==

<< 334 UGFzc3dvcmQ6

>> NzI2MjMweHg=

<< 235 2.7.0 Authentication successful.

++ Swift_SmtpTransport started
>> MAIL FROM:<[email protected]>

<< 250 2.1.0 <[email protected]> ok

>> RCPT TO:<[email protected]>

<< 250 2.1.5 <[email protected]> recipient ok

>> DATA

<< 354 Enter mail, end with "." on a line by itself

>>
.

<< 554 5.7.1 [2] Message rejected under suspicion of SPAM; Борьба со спамом - Почта. Помощь 1585197134-HUwv5YDREb-WEbi5fXu

!! Expected response code 250 but got code "554", with message "554 5.7.1 [2] Message rejected under suspicion of SPAM; Борьба со спамом - Почта. Помощь 1585197134-HUwv5YDREb-WEbi5fXu
" (code: 554)

Soyle bisey soyliyebilirim ben bi sitemin mail. Adresini gmaile yonlendirme yaptim ona gelenler gmail adresime dusuyo yonlendirme gibi bisey yapilabilirmi sadece fikir :))

yandex kurumsal sıkıntılı mı dersiniz?
İnanın bilmiyorum ama sonuçta kurumsal hizmet alıyorsunuz sorunsuz olması gerekli düşüncesindeyim. Ben kullandığım ve memnun olduğum sistemin bağlantısını verdim size örnek olarak. İlk olarak şunu deneyin gmail ile mail gönderin bakın bakalım sunucu çıkışlarınız varmı mail sistemi SMTP olarak çalışıyormu sunucuda. Onda verim alırsanız sorun yok ise demek ki sorun yandex ile yada aayrlarını ile alakalı. Bunu üzerinde yine düşünüz aklıma gelecen oalbilcek sorunlar üzerine konuşuruz.

İnanın bilmiyorum ama sonuçta kurumsal hizmet alıyorsunuz sorunsuz olması gerekli düşüncesindeyim. Ben kullandığım ve memnun olduğum sistemin bağlantısını verdim size örnek olarak. İlk olarak şunu deneyin gmail ile mail gönderin bakın bakalım sunucu çıkışlarınız varmı mail sistemi SMTP olarak çalışıyormu sunucuda. Onda verim alırsanız sorun yok ise demek ki sorun yandex ile yada aayrlarını ile alakalı. Bunu üzerinde yine düşünüz aklıma gelecen oalbilcek sorunlar üzerine konuşuruz.
teşekkürler...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.