Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo ya geçtiğim günden beri 1 tane bile index almadım

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Gsmfrm

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Xenforo ya geçtiğim günden beri 1 tane bile index almadım arkadaşlar yardım sanki engellenen bişey var
daha önce vbulletin kuruluydu dakkasına index alıyordu şimdi tık yok

Forum linkinizi eklermisiniz bir göz atalım.
Ve vbulletin xen geçişim yaptınız siz ?

Google
öncelikle alan adınız index almaktadir. yalnız uzantınız nedeni ile hızlı index almama gibi sorun yaşamanız normaldir. ve makinanın yavaştır bu nedenle eklediğiniz konular 1 hafta gibi bir sürede, google ye eklenebilir, yada daha az, xenforo ile hiç bir şekilde alakası yoktur.

N Nokta nında dediği gibi forumunuz index alıyor ancak domain ve içerik ile alakalı sıkıntılarınız var içeriğiniz nerede ise tamamı copy,past bu şekilde google amcamın dikkatini çemezsiniz.
Düşünsenize Cumhurbaşkanı’na suikast davasında şok ifadeler böyle bir başlık kaç forumda vardır ?
Türkiyede şu an belki milyonlarca ve bunların içinde artık kendini aşmış sitelerde var ise sizin index alamamanız gayet normal bir durum.
Hızlı index almak için olmayanı yapmak gerekli ;)

bakın özgün içerik üretmese bile, o alan adının index alması çok uzun sürecektir, nedeni ise domain adınızdır.

Başka bir forum scripti kurulu olan .ga domainim var 5 en geç 10 dakikayı geçtiğini görmedim index almada denemek istersen pm atim site adını

Başka bir forum scripti kurulu olan .ga domainim var 5 en geç 10 dakikayı geçtiğini görmedim index almada denemek istersen pm atim site adını

Gsmfrm Gsmfrm kardeşim aslında demek istenen bu xenforo ile alakalı bir durum değil. Benim içeriklerimin 4 dakikada index aldığını biliyorum ama aynı şekilde 4 günde almadığını da. . Seo konusu çok detay isteyen bir konudur. Hele hele botların çalışma mantığını kimse tam olarak bilemez. Sadece iyileştirmeler ve google'ın bize sunduğu ip uçlarıyla hareket etmek durumundayız. vBulletinden Xenforo'a geçiş yaptıysanız forumun bir toparlanma süreci mutlaka olacaktır. Biraz daha sabırla beklemenizde fayda var. ;)

Daha öncede dediğim gibi bunların hepsi bir etken.
Domain,içerik bunlardan biri eksik ise bir şekilde etkileniyor forum.
Aslında bunu forum scripti ile bile alakası olmuyor bazan.
Sonuçta Google her detayı söylemiyor sadece şunu yapın bunu yapın bunları çok ama çok sıkı inceliyor ki kullanıcılarına kusursuz sonuçlar verebilsin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.