Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenForo ve hosting uyumu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

pompakolpa

Yeni kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
XenForo yu wordpress hostinge kurabilir miyim ?
Kuramazsam hangi hostinge kurabilirim..

Çözüldü XenForo ve hosting uyumu

Kurabilirsin ama pek fazla verim alamazsınız.

kurulum sırasında aşağıda ki gibi hata alabilirsiniz.

our server has disabled a core PHP function exec via the disable_functions directive in php.ini. This may cause unexpected problems in XenForo.
Your server has disabled a core PHP function proc_open via the disable_functions directive in php.ini. This may cause unexpected problems in XenForo.
Your server has disabled a core PHP function popen via the disable_functions directive in php.ini. This may cause unexpected problems in XenForo.

LaDezs LaDezs

our server has disabled a core PHP function exec via the disable_functions directive in php.ini. This may cause unexpected problems in XenForo.
Your server has disabled a core PHP function proc_open via the disable_functions directive in php.ini. This may cause unexpected problems in XenForo.
Your server has disabled a core PHP function popen via the disable_functions directive in php.ini. This may cause unexpected problems in XenForo.

LaDezs LaDezs

Çözüm

LaDezs LaDezs
Linux hostinge hem wordpress hem XenForo kursam ?

Xenforo için hosting alacağım fakat Xenforo İçin gereksinimlerimi karşılar mı diye hosting firmasına sordum ve bana bu resmi gönderdi
resmi sizlere buradan paylaşsam olur mu

Wordpress zaten bir sunum aracı degilmi host içinde . Onun üzere kurulabiliyormuydu bende açıkcası mantıklı bulmadım.. wordpress kişisel düşüncem bir blogger tarzında şeylere el verişli galiba

Xenforo için hosting alacağım fakat Xenforo İçin gereksinimlerimi karşılar mı diye hosting firmasına sordum ve bana bu resmi gönderdi
resmi sizlere buradan paylaşsam olur mu
Görüp görebileceğin tüm hosting şirketleri sana xenforo çalışır diyecektir. Fakat MusaPekel'in de dediği gibi bazı php özellikleri paylaşımlı hostinglerde güvenlik nedeniyle devre dışı. Ha xenforo çalışır mı? Bal gibi de çalışır ama sağlıklı çalışmaz. Hatalarla karşılaşabilirsiniz.

Daha önce de xenforo kurulan bir yere wordpress kurulmadığını da ilk defa burada duyuyorum. Sana tavsiyem, vds paketleri mevcut onlardan yararlanman. Eğer bütçen yetmiyorsa, en sağlıklı ve güvenilir hosting şirketinden canlı mesaj ile destek alman. Hangi hosting hangi php özellikleri kullanıma izin veriyor? Bunlardan yola çıkarak ucuz yollu hosting de alabilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.