Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo ve ChatGPT entegresi

mgalidertm

Banned
Yasaklı
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba. Bu soruyu ChatGPT-nin kendisine sordum ve bu cevabı verdi:

XenForo için chatbot eklentisi olarak XenBot'u kullanabilirsiniz. XenBot, XenForo forumları için özel olarak tasarlanmış bir chatbot eklentisidir ve Discord, Telegram ve Slack gibi popüler mesajlaşma platformlarıyla entegre edilebilir.

XenBot'u kullanarak beni XenForo forum chatbotuna ekleyebilirsiniz. XenBot'un kurulumu oldukça basittir ve XenForo Mağazası'ndan satın alabilirsiniz. Daha sonra, eklentiyi forumunuzda kurmanız ve yapılandırmanız gerekecektir.

XenBot adlı herhangi bir eklenti değil hatta xenforo chatbot yazınca bile bir eklenti bulamadım.

Şimdi asıl sorum:

Xenforoya chatgpt nasıl entegre edilir? Mesela konu açma, siropu chatde yanıt verme ve s.

Nasıl yapılır ? Xenforo ve ChatGPT entegresi

Selamlar hocam, açılan konulara, sorulara vs chatgpt nin yanıt vermesi arama motoru tarafında ne gibi bir sıkıntı çıkarıyor ? Neden çıkarıyor? Teşekkürler.
algoritmasına takılabiliyor :) test aşamasındayım şuan arada güncelleme var bekliyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.