Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo + vbulletin lisans lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mete_

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
vBulletin ve Xenforo lisans lazım satmak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilirsiniz.​

Kendime değil bir arkadaş için lazım emre.

Kendime değil bir arkadaş için lazım emre.
İkinci el lisans alışlarında çok dikkatli olmanı tavsiye ediyorum. Hatta bana soracak olursan temiz temiz 1-2 ay kenara 200 tl atsan yine çıkıyor Lisans ücreti. Kimseden ikince el alma. Bir kaç kişiden "Cracked" gibi dağılımlar yapanları gördüm. Bunları bizzat xenForo 'ya özel olarak şikayet ettim. Bana soracak olursan kendiniz alın. Gerekirse ben göndereyim size 200TL üzerini tamamlayın alın.

İkinci el lisans alışlarında çok dikkatli olmanı tavsiye ediyorum. Hatta bana soracak olursan temiz temiz 1-2 ay kenara 200 tl atsan yine çıkıyor Lisans ücreti. Kimseden ikince el alma. Bir kaç kişiden "Cracked" gibi dağılımlar yapanları gördüm. Bunları bizzat xenForo 'ya özel olarak şikayet ettim. Bana soracak olursan kendiniz alın. Gerekirse ben göndereyim size 200TL üzerini tamamlayın alın.

Teşekkür ederim kardeşim can'sın sen.
Maddi olarak sıkıntı yok çok şükür güvenilir ikinci el bulabilirsem alıcam yoksa mecburen sıfır lisans alacağım.

İlgin ve alakan için teşekkür ederim.

vBulletin lisansı için yardımcı olabilirim, özel mesaj atıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.