Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo üylere toplu mail gönderme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erdem

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba,

Sitemde üyelere toplu bilgilendirme mail atmak istiyorum. bu işlem nasıl yapılıyor yardımcı olurmusunuz...

Admincp >> Kullanıcılar >> Kullanıcılara Eposta Gönder >> Alanından istediğiniz statüde,gruptaki kullanıcılara toplı mail gönderebilirsiniz..

Ben gönderiyorum ama çoğu gitmiyor
Sistem hatası doluyor
Nerde hata yapıyorum?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    66.3 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
Üye oluyorsun ve İLK mesajın bu mudur yani :mad: Bizler müneccim miyiz de aldığın hatayı söylemeden sana yardımcı olalım.

Ya bir de sen ve senin gibi sorununu açıkca yazmaktan aciz kişler forumlarda yönetici ve hatta adminlik yapıyor ya, gerçekten inanılır gibi değil..

Üye oluyorsun ve İLK mesajın bu mudur yani :mad: Bizler müneccim miyiz de aldığın hatayı söylemeden sana yardımcı olalım.

Ya bir de sen ve senin gibi sorununu açıkca yazmaktan aciz kişler forumlarda yönetici ve hatta adminlik yapıyor ya, gerçekten inanılır gibi değil..

hocam neden bu kadar çok sinirleniyorsun onu anlamadım ? yukarıda yapılanları yaptım olmadı söyle anlatayım ;

Yönetici Paneli > iletişim yolları > kullanıcılara toplu eposta yollama orada grupları secsemde secmedemde atamıyorum

Ne bu şiddet hayırdır adam yapamadım demiş alt tarafı forumda adminsin diye ne bu gergin tavırlar ? Yıl olmuş 2021 yemin ederim şu saatte okurken heyheylerim tepeme geldi adam akıllı açıklama yapsan klavuz oluşturup paylaşsan ölecek misin ? Boşuna mı yönetici oldun burada ? Az buçuk bir şeylerden anlıyorsun diye mi bu afran tafran ? İnşallah 3 yılda kendine gelmişsindir her kimsen her yeni gelene böyle davranıyorsanız batsın sizin forumunuz.

Ne bu şiddet hayırdır adam yapamadım demiş alt tarafı forumda adminsin diye ne bu gergin tavırlar ? Yıl olmuş 2021 yemin ederim şu saatte okurken heyheylerim tepeme geldi adam akıllı açıklama yapsan klavuz oluşturup paylaşsan ölecek misin ? Boşuna mı yönetici oldun burada ? Az buçuk bir şeylerden anlıyorsun diye mi bu afran tafran ? İnşallah 3 yılda kendine gelmişsindir her kimsen her yeni gelene böyle davranıyorsanız batsın sizin forumunuz.

Önce genel anlamda forumu gezersiniz, yöneticilerin üyelere yaklaşım biçimini okursunuz ve daha sonra bu değerlendirmeyi yaparsınız. Destek konusunda uzun yıllar varız ve destek vermekte öyle kolay bir işlem değildir iyi bir bilgi ve ciddi sabır gerektirir. İnsanı yıpratmasını saymıyorum bile. Buradaki yönetim kadrosu 40 yaş üstü. Bizde genç olduk ama hiç bir soruna veya ortama bu şekilde girmedik. Gençlerin kendini ifade etme konusunda biraz daha dikkat etmesi gerekiyor.

Konudaki ilk mesaj bir merhaba ile başlayabilir. Bu sorun bile olsa bir merhaba bir selam verip sorununu detaylı anlatabilir. Bu kişinin Foruma ve ona ücretsiz destek veren yönetime veya üyelere saygı göstergesidir.

Bir üyenin, başka bir üyenin konusuna gelip, evet atamıyorum demesi bizim onun için çözüm üreteceğimiz anlamına gelmiyor. Sorunu anlamamız gerekiyor. Ayrıca her üyenin sorunu kendi konusunda çözümlenir. Yeni konu açması gerekiyor. Hadi açmadı yine bu konuda detaylıca yazması gerekiyor! Bunu forum kurallarında belirttik. Bu gibi mesajlar onlarca, yüzlerce defa olunca ister istemez yöneticilerde bu duruma sinirlenebilir. Geçmişte belirli bir mesaj sayısı olmayan kullanıcılar, dosya indirme sınırına takılıyordu. Bunu aşmak isteyen üyelerde mesaj sayısını çoğaltmak için bu gibi konulara böyle karnından konuşur şekilde mesajlar atarlardı. Yöneticiler, o üyeyi banlamak yerine bu mesajları silmekten yorulurdu. Yani forumun işleyişini anlamadan 3 sene önceki konuya gelip avukatlık yapamazsınız! Bizlerde insanız. Yeri gelir hata da yapabiliriz. Sanırım siz kusursuz bir insan veya insan topluluğu arıyorsunuz. Kusura bakmayın, bizde hata yapabilir, bizlerde sinirlenebilir, bizlerde gerekirse özür dileyebiliriz.

Benim bu gibi yorumlara karşı tavrım nettir.

Hayatınızda başarılar.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.