Xenforo ücretsiz demosunu kullanın

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
xF Master
Web sitesi
vbulletin.web.tr
XenForo Ücretsiz demosunu kullanın
====================================
XenForo demo sistemi, XenForo'nun özel bir kurulumuna erişmenizi sağlar. XenForo'nun sunduğu seçeneklerin ve özelliklerin tam olarak ne olduğunu görebilirsiniz. Bu demo ancak 3 gün boyunca kullanıma sunulacak. İstediğiniz zaman yeni bir demo talep edebilirsiniz.​

Demo olarak dene : XenForo Demo | XenForo

'XenForo Demo I XenForo' - xenforo_com_demo.png

LaDezs

Hosting Uzmanı
Yönetici
xF Admin
Web sitesi
www.ladezs.com
s.a ustam xenforo-2 ful kurulum dosyalarını nereden bulurum acaba
Eğer Lisansınız Var ise: Customer Login | XenForo buradan giriş yaparak dosyalarınızı indrebilirsiniz.
Yok ise nette N u l l e D Olarak paylaşımlar bulunmakta Bizim Bu tarz paylaşımlarımız bulunmamaktadır. ( Kesinlikle Önermiyoruz!! İçlerinde reklam ve virüsler Bulunabiliyor )

MaskeTR

Kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Eğer Lisansınız Var ise: Customer Login | XenForo buradan giriş yaparak dosyalarınızı indrebilirsiniz.
Yok ise nette N u l l e D Olarak paylaşımlar bulunmakta Bizim Bu tarz paylaşımlarımız bulunmamaktadır. ( Kesinlikle Önermiyoruz!! İçlerinde reklam ve virüsler Bulunabiliyor )
Merhabalar,
Ben xF'nin 2.0 sürümünün beta'sını kullanıyorum virüssüz ve sıkıntısız.

Son düzenleme:

mkucuksari

Moderator
Yönetici
xF Mod
Web sitesi
www.rckolik.com
Merhabalar,
Ben xF'nin 2.0 sürümünün beta'sını kullanıyorum virüssüz ve sıkıntısız.
Şimdi şöyle düşünelim. Kimse kimseye bedavadan bir şey vermez, hele ki ne yazık ki bu devirde :( Sadece veriyor gibi gözükür.

Dolayısıyla demo ve test haricinde kesinlikle N u l l yani lisansız ürünleri önermiyoruz. İçerisinde illa ki dağıtıcı tarafından konulmuş 1-2 kod fazlası olacaktır ki çoğu zaman bunun bizlerin kullanım sırasında fark etmeme olasığımız oldukça yüksek.

MaskeTR

Kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Şimdi şöyle düşünelim. Kimse kimseye bedavadan bir şey vermez, hele ki ne yazık ki bu devirde :( Sadece veriyor gibi gözükür.

Dolayısıyla demo ve test haricinde kesinlikle N u l l yani lisansız ürünleri önermiyoruz. İçerisinde illa ki dağıtıcı tarafından konulmuş 1-2 kod fazlası olacaktır ki çoğu zaman bunun bizlerin kullanım sırasında fark etmeme olasığımız oldukça yüksek.
Anladım bana önerebileceğiniz bir demo var mı ?

harbi46

Yeni kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Bende yeniyim yeni yeni xenforo kullanmayı düşünüyorum.