Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Xenforo türkçe karakter problemi

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

FikirBanka

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar;
XenForo kurdum ve ilk iş olarak mevcut Türkçe karakter hatasını gidermek adına library/xenforo/link.php ve library/lgpl/utf8.php dosyalarında yapılması gereken düzenlemeleri yaptım. Anlatılan işlemleri eksiksiz bir şekilde yerine getirip kontrol ettiğimde de linklerde ki Türkçe karakter hatalarının ortadan kalktığını gördüm fakat konu içerisine eklemiş olduğum etiketlerin linklerinde halen oe, ue gibi Türkçe karakter sorunu devam etmekte. Etiketlerdeki sorunu gidermek için araştırma yaptım ama bir kaynağa rastlayamadım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşların tecrübelerinden faydalanmak isterim.

Teşekkürler.

Teşekkürler eTiKeT™ eTiKeT™ yaptığım işlemleri geri aldım şimdi. Ardından önerdiğin eklentiyi yükleyip tekrar sonucu bildiririm. Yardımların için teşekkürler, umarım bu kez konu içine eklenen etiketlerde ki karakter hatası da düzelir :)
[doublepost=1493617723,1493617265][/doublepost]Ek Olarak;
Önce ki yaptığım işlemleri geri aldım ardından söylemiş olduğun eklentiyi kurdum, forum kategorileri ve konularda ki Türkçe karakter hataları gitti fakat konulara eklenen etiketlerdeki Türkçe karakter hataları halen mevcut.

Açıkcası xende böyle bir sorun görmedim ama belki bi fikir yürüyebiliriz.
Karakter sorunu url yapısındamı etiklerin kendisinde mi ?
Mümkünse bir ekran görüntüsü eklermisiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.