Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo TR Dil Paketi Hatası

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Çakalkarlos

Kullanıcı
Kullanıcı
Muhtemelen çevirideki imla hatalarını düzelttiğimden sanırım çeviriyi yüklediğimde forumum tamamiyle gitti sadece beyaz ekran var nasıl çözebilirim bunu?

/**Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi **\

****.com/install'dan metadatayı tekrar kurdurdum ve sorun çözüldü

Son düzenleme:
Hangi dil dosyası bu ? XF-2 dil dosyasını 3 aydır sorunsuz şekilde kullanıyorum. Dediğin gibi yaptığın yanlış işlemden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir.

Hangi dil dosyası bu ? XF-2 dil dosyasını 3 aydır sorunsuz şekilde kullanıyorum. Dediğin gibi yaptığın yanlış işlemden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir.

Konudakilerin birebir aynısını yaptım fakat çeviri dosyasındaki imla hatalarını düzelttim sanırım bundan oldu. Tekrar yüklediğimde çeviri dosyasını ,sorun devam etti yani bir şeyi üst üste iki kere yanlış yapmam imkansız. Çeviri dosyasını düzenleyememiz çok üzücü gerçekten. Sanırım oturup kendim çevirmem gerekecek :(

Edit: Etiket'in Xenforo çevirisi, yazmayı unutmuşum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.