Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel XenForo taşıma sonrası oluşan hatalar

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

muhammed762

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://xenforo.com.tr
merhaba, domain ve hosting taşıması yaptım. fakat admin panelinde işlem yapamıyorum.
1674238436713.png
ayrıca istatistik eklentisi böyle gözüküyor. (yeni konular kısmı aktif.)
1674238470792.png
yeni konulardaki konulara tıklayınca şu hataları alıyorum.
1674238694637.png

Açıkcası doğru, hatasız bir taşıma işlemi olsa idi eğer hiç bir sorun yaşamazdınız ( eğer sunucunuz xenforo gereksinimlerini karşılıyor ise).
Eğer bu sorunu çözseni bile bundan başka neler çıkacak kestirmek zor boşuna uğraşıyor ola bilirsiniz.

Yineden;
1. olarak şu anlatımı yapınız;

2. Upragde sistemi ile forumu yeniden toparlamayı deneyiniz; siteniz.com/install/index.php?upgrade/

Açıkcası doğru, hatasız bir taşıma işlemi olsa idi eğer hiç bir sorun yaşamazdınız ( eğer sunucunuz xenforo gereksinimlerini karşılıyor ise).
Eğer bu sorunu çözseni bile bundan başka neler çıkacak kestirmek zor boşuna uğraşıyor ola bilirsiniz.

Yineden;
1. olarak şu anlatımı yapınız;

2. Upragde sistemi ile forumu yeniden toparlamayı deneyiniz; siteniz.com/install/index.php?upgrade/
en iyi şekilde nasıl taşımam gerektiğini gösteren bir video atabilirmisiniz ? netde çok fazla bir kaynak bulamadım.

Benim elimde hazırda böyle bir video yok ve muhtemelende bulmazsınız. Nedendir bilmem bu konular detaylı paylaşımlar içermiyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.