Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanım tekniği Xenforo tapatalk entegrasyonu,kurulumu nasıl yapılır ?

Xenforo tapatalk entegrayonu,kurulumu nasıl yapılır ? - Xenforo forumunuza tapatalk sisteminin nasıl entegre eder nasıl kurulur anlatımı

Kaynağı oluşturan eTiKeT™;

Yayınlanan kaynağın içeriği:

Xenforo tapatalk entegrayonu,kurulumu nasıl yapılır ?
Xenforo ile tapatalk arasındaki entegrasyon nasıl yapılır sizlere bunu analatacağım.Ancak ilk önce tapatalk hakkında biraz bilgi edinelim.​

Tapatalk nedir?
Tapatalk aslında bir mobil uygulamadır. Bu uygulama ile eğer forumlarda tapatalk kurulu veya entegre edilmiş ise telefon,tablet gibi cihazlarda kolaylıkla bağlanıp takip...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

site owner erişmek ne mümkün 504 devamlı :)

Merhaba Tapatalk ile bi sıkıntım var oda Forum üzerinden yüklenen resimlerde tapatalk ta resmin altında dosya adı yazıyor.
Bunu nasıl düzeltebilirim.
IMG_6732.jpg

Yıllar önce SMF'de kurmuş ve nasıl yapıldığını işin açıkcası unutmuştum. Bu makale sayesinde 10 dak tüm ayarlar bitti.

Paylaşım için çok teşekkürler arkadaşlar.

Tapatalk vbuletin kullanan bir yorumda dikkatimi çekmişti. Mesajın altında "tapatalk aracılı ile gönderildi" yazıyordu.

Benim kullanıcılarımın da en çok sorduğu şey uygulama versiyonuydu. Artık herkes telefondan giriyor ve sosyal medya ile rekabet halindeyiz. Telefonun tarayıcısından girmek istemiyorlar. Malumunuz 60 € aylık ücreti var Xenforo uygulamasının. B ByFataLTR

Bende bir bakayım nedir ne değildir diye. Siteye kayıt oldum. Mailleştik ve şunu öğrendim. 1. XF 2.1 versiyonunu henüz desteklemiyor. 2. Tapatalk kullandığınızda kendi reklamlarını gösterebiliyorlar. Cüzi bir ücret karşılığında bu reklamları kaldırtabiliyormuşsunuz.

B ByFataLTR 'nın kullandığı uygulama ile tapatalk kullananlar memnuniyet oranını yazabilirler mi sizce hangisi daha mantıklı? Bana 60 € aylık vermektense tapatalk reklamsız kullanmak daha mantıklı geliyor açıkçası.

Birde tapatalk kendi sitesinde google adsense den daha fazla kazanabileceğimizi yazmış. Konu hakkında bilgi sahibi olan deneyimli üyelerden bilgilerini paylaşmalarını rica ederim.

Saygılar..

Bence tapatalkdan uzak durun. Tamamen bağımsız bir sistem olduğu için xenforodaki çoğu kral, sınırlama ve eklenti özelliği ne yazık ki desteklenmiyor.

B ByFataLTR 'nın kullandığı uygulama ne bilemedim ama aylık fiyat gerçekten çok yüksek.

Henüz test ve demo aşamasında olan şu uygulama göz atmanızı öneririm.

Bence tapatalkdan uzak durun. Tamamen bağımsız bir sistem olduğu için xenforodaki çoğu kral, sınırlama ve eklenti özelliği ne yazık ki desteklenmiyor.

B ByFataLTR 'nın kullandığı uygulama ne bilemedim ama aylık fiyat gerçekten çok yüksek.

Henüz test ve demo aşamasında olan şu uygulama göz atmanızı öneririm.

Appify.mobi nin aylık ücreti 60 dolar ama henüz geliştirme aşamasında. Geliştiricisiyle iletişim halindeyim stabil sürüm yayımlandığında Türklere özel fiyat tarifesi uygulayacak. Belirttim dolar kurunun yüksek olduğunu yardımcı olacağım dedi.

Appify.mobi nin aylık ücreti 60 dolar ama henüz geliştirme aşamasında. Geliştiricisiyle iletişim halindeyim stabil sürüm yayımlandığında Türklere özel fiyat tarifesi uygulayacak. Belirttim dolar kurunun yüksek olduğunu yardımcı olacağım dedi.
Geliştirici "Jean-Baptiste" ile 1 yıl önceden bu versiyondan önceki mobil versiyonda temasa geçmiştim. İyi çocuktur ve güzel işler çıkarıyor ortaya.

Appify.mobi ben de üyeyim ama işlerden çok fazla geri bildirim yapma imkanım olmadı şimdiye kadar.

O zaman konuştuğumuz fiyatlara düşerse ki en azından Türkler için düşecek gözüküyor, o zaman çok mantıklı ve güzel olur.

Geliştirici "Jean-Baptiste" ile 1 yıl önceden bu versiyondan önceki mobil versiyonda temasa geçmiştim. İyi çocuktur ve güzel işler çıkarıyor ortaya.

Appify.mobi ben de üyeyim ama işlerden çok fazla geri bildirim yapma imkanım olmadı şimdiye kadar.

O zaman konuştuğumuz fiyatlara düşerse ki en azından Türkler için düşecek gözüküyor, o zaman çok mantıklı ve güzel olur.
Kullanıcı bulmamız gerekiyor adama. Yani talep olursa fiyatı uygun tutacağını düşünüyorum. Stabil versiyon yayımlanınca çeşitli forumlarda paylaşacağım tanıtımını yapacağım. Maksat üye toplayıp fiyatı düşürtebilmek :)

Taoatalk içerikleri bozuyor ben tavsiye etmiyorum. Zaten xenforo'nun mobil uyumlu temaları yetiyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.