Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanım tekniği Xenforo tapatalk entegrasyonu,kurulumu nasıl yapılır ?

Xenforo tapatalk entegrayonu,kurulumu nasıl yapılır ? - Xenforo forumunuza tapatalk sisteminin nasıl entegre eder nasıl kurulur anlatımı

Kaynağı oluşturan eTiKeT™;

Yayınlanan kaynağın içeriği:

Xenforo tapatalk entegrayonu,kurulumu nasıl yapılır ?
Xenforo ile tapatalk arasındaki entegrasyon nasıl yapılır sizlere bunu analatacağım.Ancak ilk önce tapatalk hakkında biraz bilgi edinelim.​

Tapatalk nedir?
Tapatalk aslında bir mobil uygulamadır. Bu uygulama ile eğer forumlarda tapatalk kurulu veya entegre edilmiş ise telefon,tablet gibi cihazlarda kolaylıkla bağlanıp takip...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Selamlar ;

Aslında tapatalk'ı sevmem ve uygulamya güvenmem ama genel olarak bakıldığında insanların coğu bunu kullanıyor , xenforo 2.1 için henüz stabil olarak çalışan bi tapatalk sürümü çıkmadı henüz sanırım , bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba ?

mobiquo ve SRC dosyaalrı çıktı Xenforo 2.1 tapatalk sürümü zip dosyası içinden. SRC çıktı, Library değil. Çözüm lütfen :)

üst edit(üst düzen): '' Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın. Bu mesajı yukarıyada editleyeceğim inşallah. Şu an Tapatalk yok forumumda ve eski Tapataldan yüklenen resimler görünüyor. Demekki artık ücretli değil siteye resim yüklenmesi, bilmiyorum. bilgilerinize sunarım. En yakın zamanda forumuma tapatalk kuruyorum çünkü şu an çok kullanılan bir sistem. Bilgisi olan varsa alalım lütfen. iyi forumlar, günler, selametle :) .''

Ben tapatalk'ı hem seviyor hem sevmiyorum. Sevmediğim yan ağır basıyor ama çok kullanan da var. Ressim yüklemelerini siteye kaydetmiyordu en son, şu an bilgisi olan? Para ödersen geçiriyordu resimleri ki çok adice bir sistem, işte bu yüzden belki yüklemem. Zaten bana az kar payı mı ne reklam parası ödüyorsun, bir de ebnim sistemimi sana muhtaç duruma düşürüyorsun. Çok resim yüklenen sitelerde bu uygulamayı eğer ücret ödemeyecekseniz kesinlikle önermiyorum.

Aslında forum sahipleri olarak belki eylem yapmalıyız belli dönemler en azki akıllansınlar :D .

Son düzenleme:
Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın. Bu mesajı yukarıyada editleyeceğim inşallah. Şu an Tapatalk yok forumumda ve eski Tapataldan yüklenen resimler görünüyor. Demekki artık ücretli değil siteye resim yüklenmesi, bilmiyorum. bilgilerinize sunarım. En yakın zamanda forumuma tapatalk kuruyorum çünkü şu an çok kullanılan bir sistem. Bilgisi olan varsa alalım lütfen. iyi forumlar, günler, selametle :) .

xenforo 2.1 için henüz tapatalk etkin değil diye biliyorum
Etkin olalı çok olmuş :) Eskiden SMF’de kullanıyordum ama Xenforo’ya geçtiğimden bu yana artık kullanmıyor, o yüzden test edemedim.

Etkin olalı çok olmuş :) Eskiden SMF’de kullanıyordum ama Xenforo’ya geçtiğimden bu yana artık kullanmıyor, o yüzden test edemedim.

2.1 için aktif değil beta aşamasında ve henüz test edilmemiş

Konuyu tekrar hortlatayım. Tapatalk kullanan var mı
Sorun var mı sistemde

Şimdi tapatalk kullanan kişinin resim yüklemesi foruma mı oluyor yoksa tapatalk a mı kaydediliyor?

Ayrıca foruma tapatalk kurduk. Her sayfada tapatalk reklamı çıkıyor aşağıda...

IMG_20200326_063223.jpg

Kapatsanda, sayfayı yenileyin tekrar çıkıyor ve sinir bozucu oluyor...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.